کریستانو رونالدو

حبس کریستانو رونالدو به عدم پرداخت مالیات؟!

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396کد مطلب : 50088زمان مطالعه : 1 دقیقه
طبق شنیده ها و خبرهای اخیر از دنیای فوتبال کمیته بازجویان اداره مالیات خواستار حبس کریستانو رونالدو به علت فرار مالیاتی شدند چراکه معتقدند رونالدو 8 میلیون یورو از مالیات خود را پرداخت نکرده است.

کریستانو رونالدو هم با حکم زندان روبرو می شود؟!

به گزارش سازمان خدمات مالیاتی اسپانیا، کریستین رونالدو مهاجم رئال مادرید در طول سالهای 2011-2013 به علت عدم پرداخت مالیات می بایست مبلغ 8 میلیون € به عنوان جریمه پرداخت نماید، در عین حال این حکم ممکن است به همراه زندان به انجام برسد.

طبق بیانیه مقامات وزارت دارایی اسپانیا، میزان تخلف مالیاتی رونالدو 15 میلیون یورو است. کریستیانو رونالدو می تواند از 15 ماه تا 5 سال به زندان محکوم شود. پیش از این شنیده می شد ستاره پرتغالی فرار مالیاتی 8 میلیون یورویی داشته اما حالا حرف از 15 میلیون یورو است.

کمیته بازجویان اداره مالیات خواستار حبس رونالدو به علت فرار مالیاتی بین سال های 2011 تا 2014 شد. رونالدو با پرداخت شش میلیون یورو در سال 2015 سعی کرد با اداره مالیات به توافق برسد.

کریس رونالدو

 مشکل مالیاتی رونالدو

هنوز هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست. این در حالی است که این روز ها لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا هم درگیر پرونده مالیاتی خود است. به نظر می رسد فعلا در کشور اسپانیا این دو ستاره سال های اخیر فوتبال جهان زیر ذره بین قرار گرفته اند. ستاره هایی که هر روز اخبار متفاوتی در مورد فرار مالیاتی آنها به گوش می رسد.

حبس کریستانو رونالدو به عدم پرداخت مالیات؟!

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
وبگردی