نمناک ورزشوالیبال مایدا چیچیچ : حجابم اجباری نیست !
مایدا چیچیچ ، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران
مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران از دلیل حجاب داشتن اش میگوید که به حجاب علاقه دارد و حجابش اجباری نیست.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1395
بازدید : 2,480 نفر

حجاب مایدا چیچیچ

در حالی که تیم والیبال زنان ایران با هدایت مایدا چیچیچ، سرمربی اسلوونیایی خود در کشور فیلیپین به سر می برد، مایدا از علاقه خود برای داشتن حجاب در تیم ایران سخن گفت.

مایدا چچیچ سرمربی اسلونیایی تیم ملی والیبال بانوان ایران در پاسخ به سوالی در مورد حجابش گفت:خودم و خانواده ام مسلمان هستیم. در خانواده ام یاد گرفته ام که دین مسئله ای کاملا شخصی و در قلب انسان است.

مایدا چیچیچ

مایدا چیچیچ با حجاب

در کشور من هرکس که بخواهد می تواند حجاب داشته باشد. والدین من هم هیچگاه من را مجبور به داشتن یا نداشتن حجاب نکردند. اما من درک می کنم که این مسئله در ایران مسئله ای ملی است و همه بانوان ایرانی حجاب دارند. من برای احترام به تیم ملی، فدراسیون والیبال و زنان ایرانی از حجاب استفاده می کنم.
هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب در کشورهای خارجی نکرده است و من کاملا مختارانه این کار را انجام می دهم و از این بابت به هیچ عنوان ناراحت نیستم. همچنین دوست دارم در کنار زمین مثل بازیکنانم حاضر شوم و با آنها برای پیروزی ایران تلاش کنم.

مایدا چیچیچ : حجابم اجباری نیست !

مایدا چیچیچ : حجابم اجباری نیست !
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف