نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون حجاب ورزشی با برند معروف نایک+ عکس
حجاب ورزشی ، لباس‌های ورزشی با حجاب
کمپانی نایک برای حمایت از زنان ورزشکار مسلمان شروع به تولید لباس های حرفه ای با حجاب کرده است. نایک لباس ورزشی حرفه ای برای زنان با حجاب تولید می کند

محصولات نایک برای پوشش زنان ورزشکار مسلمان

کمپانی نایک قصد دارد بیشتر از زنان ورزشکار مسلمان حمایت کند.بیش از یک سال است که لباس های ورزشی با حجاب توسط کمپانی نایک تولید می شود، اما قرار است که تولید لباس ها به صورت حرفه ای تری دنبال شود.
مسابقه دادن با حجاب سخت است، اگر جنس لباس سنگین باشد باعث عرق کردن زیادی میشود؛ اگر زیادی سبک باشد ممکن است در طول مسابقه حجاب از سر بیفتد و اگر اشتباه بسته شود حس میکنید در حال خفه شدن هستید."
اینها اظهارات منال رستوم دونده مصری است که در فیس بوک گروه "ناجی حجاب" را راه اندازی کرد که نزدیک به نیم میلیون عضو دارد. او با طراحی های حجاب کمپانی نایک در مسابقات شرکت کرده است و این کمپانی یکی از حامیان اوست.
لباس های پوشیده ای که این کمپانی طراحی و تولید کرده سبک هستند و رطوبت را جذب میکنند، استفاده کنندگان این لباس ها می گویند با این لباس ها میتوانند تعریق را مدیریت کنند.
 
به نوشته تایم، رستوم که یکی از اولین نفراتی است که این لباس را امتحان کرده میگوید:من آنچه را که یک زن مسلمان میتواند باشد، نشان میدهم.
 
حجاب ورزشی

طراحی حجاب ورزشی بانوان

حجاب ورزشی

حجاب ورزشی بانوان

حجاب ورزشی با برند معروف نایک+ عکس

حجاب ورزشی با برند معروف نایک+ عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبر آنلاین -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف