نمناک اخبارجامعه حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 94
حقوق بازنشستگان ، حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی درخصوص آخرین وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و حداقل و حداکثر حقوق دریافتی بازنشستگان در سال 94 را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1394

محمدحسن زدا در اظهار داشت:حقوق بازنشستگان از امروز در سراسر کشور افزایش یافت و کلیه مستمری بگیران تامین اجتماعی 15 درصد حقوقشان اضافه می شود و بعد از افزایش 15 درصدی کمتر از 712 هزار تومان دریافت کنند، ما حقوق آنها را به 712 هزار تومان می رسانیم و افزایش دیگری برای آن در نظر می گیریم.

وی تاکید کرد:در حال حاضر حداقل حقوق 712 هزار تومان و حداکثر 5 میلیون تومان در این سازمان است، در حالی که سال گذشته حداقل حقوق 618 هزار تومان بود.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه افرادی که روزهای قبل حقوق خود را دریافت کرده اند نیز امروز افزایش حقوق به حسابشان واریز شده است، تصریح کرد:ما قصد داشتیم در فروردین ماه افزایش حقوق را اعمال کنیم، اما با توجه به اینکه دولت در اول اردیبهشت ماه مصوبه افزایش حقوق را به ما اعلام کرد، به همین دلیل حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از روز یکشنبه در سراسر کشور افزایش یافت.

زدا در خصوص اعتبار مربوط به افزایش حقوق بازنشستگان بیان کرد:برای افزایش حقوق 311 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

وی در مورد مزایای دیگر حقوق بازنشستگان نیز گفت:در مورد افزایش حق مسکن و... باید ابتدا منتظر باشیم ببینیم دولت میزان افزایش را چند درصد در نظر گرفته و سپس به همان نسبت مزایای حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی در مورد تعداد بازنشستگان حداقل بگیر توضیح داد:بر اساس آمارهای سال گذشته 61 درصد بازنشستگان حداقل بگیر بودند، اما امسال هنوز تعداد آنها مشخص نشده که پس از بررسی اطلاعات بازنشستگان اعلام خواهیم کرد.

حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 94

حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 94
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 191
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 146 45
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف