نمناک سبک زندگیموفقیت 11 گام برای به حداکثر رساندن توانایی هایتان
حداکثر رساندن توانایی ، موفقیت در کار و زندگی
به حداکثر رساندن توانایی و استفاده از آن در کار و زندگی راز مهم موفقیت افراد بزرگ است ، برای انکه قدرتمند تر پیش بروید از همین جا آغاز کنید.

راه و روش هایی برای بالا بردن قدرت و به حداکثر رساندن توانایی 

گاهی اوقات حس قدرت در نیمه شب وقتی فکرش رانمی کنید یا هنگام  یک پیروزی بزرگ درشما ایجاد میشوداماوقتی انگیزه ایجادشد چگونه آن راحفظ کنیم و مسیر به حداکثر رساندن توانایی را برای خود فراهم؟ در این بخش از موفقیت نمناک 11 راه تایید شده برای این منظور را برایتان خواهیم گفت.

11 راه برای به حداکثر رساندن استفاده از توانایی 

برداشتن بی درنگ اولین قدم
اگرمنتظرقدرت هستید سرانجام به آن خواهید رسید ، هرچه زودتر اولین گام را برای کاری که میخواهید انجام دهید بردارید وقتی که اولین قدم را بردارید تدریجی آسان ترمیشود . فراموش نکنید که اولین گام سخت ترین گام است پس اجازه ندهید وقت ازدست برود.
حداکثر رساندن توانایی

قدم اول برای به حداکثر رساندن توانایی 

نوشتن چیزهای جدید
نوشتن برنامه های جدید ،تجربه ها و درس وقتی میخواهید به قدرت بالایی برسید لازم است ،درمعرض چیزهای جدید قرار گرفتن یکی از راه های جنبش است به علاوه غلبه بر مهارت های جدید آندورفین زیادی را ترشح می کنند که باعث می شود مدت ها لذت ببرید.
نوشتن ایده ها
نمی دانم چند بار ایده خوب داشته ام که به دلیل ثبت نشدن از دست رفته است ! اگر میتوانید ایده های جدید را عملی کنید اگر نه اجازه ندهید ایده هایتان هدر رود آنها را بنویسید تا در یک وقت مناسب آنها را به اجرا درآورید.
درگیر کردن دیگران
شرکت دادن دیگران در ایده های جدید شما را مجبور می کند که بیشتر توضیح دهید وقتی انگیزه داشته باشید اولین گام را آسان برمیدارید مشکلات بعد از آن است اما اگر نظر دیگران را در پروژه تان وارد کنید کار سخت پیش می رود.
انجام دادن سخت ترین شغل
اززمان استفاده کنید و سخت ترین کار را انجام دهید، وقتی خسته هستید و هیچ انگیزه ای ندارید کارهای سخت تنها غیر قابل انجام می شود و توانایی بیشتری می طلبد.
جمع کردن تیم
با این روش احساس خوب همه جا پخش می شود ،وقتی انگیزه دارید بهترین زمان است که به گروه تان بگویید چقدر عالی و وفادار هستند و بهترین موقعیت برای تحویل دادن افراد موفق است. قدرت و خوشحالی مسری است بنابر این تاحدممکن آن رابه اطرافتان انتقال دهید.
حداکثر رساندن توانایی

تشکیل گروه خوب گامی برای به حداکثر رساندن توانایی

ساخت عبارت من
حس قدرت و داشتن انگیزه را دوست دارم چون بهترین زمان برای نوشتن و پیشرفت است.
برنامه ریزی کردن
هدف را تعیین کنید و برای چگونگی دستیابی به آن مطمئن شوید ، اینجاست که هر گامی که برمی دارید شما را به پیشرفت نزدیک می کند.
صحبت را متوقف و کار کنید
الان زمان آن فرا رسیده که پا به وادی انجام کار بگذارید و انرژی خود را صرف صحبت نکنید و درعمل از آن بهره ببرید بهترین زمان کارکرد زمانی است که میخواهید کار کنید.
ریسک کردن
زمانی احساس می کنید انگیزه و اعتماد به نفس دارید، زمانی است که راحتی را کنار بگذارید و خطر کنید حتی اگر در لحظه ترسناک باشد بدترین اتفاقی که ممکن است بیافتد این است که شکست بخورید.
ویدیوی ضبط کنید
ویدئو ضبط کنید وصحبت ازآرزوها علاقمندیهایتان کنید و از خودتان ویدیو ضبط کنید از کلمات تشویقی خنده در ویدیو استفاده کنید نگاه کردن به این ویدیو نه تنها باعث می شود که هدف تان را به یاد آورید بلکه حس خوبی به شما می دهد.

11 گام برای به حداکثر رساندن توانایی هایتان

11 گام برای به حداکثر رساندن توانایی هایتان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف