نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حذف غیرمنتظره گروه رامبد جوان از ادابازی خندوانه
ادابازی ، ادابازی خندوانه
در شب ششم از مسابقه ادابازی خندوانه بهرام عظیمی و جمال رحمتی در گروه وحید ، امین اصلانی و رامین ناصرنصیر در گروه رامبد جوان به رقابت با یکدیگر پرداختند و گروه رامبد جوان با یک حرکت غیرمنتظره رقیب ، از مسابقه حذف شد.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396

اتفاقی جالب در شب ششم ادابازی خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 7 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه و در شب ششم از مسابقه بزرگ ادابازی خندوانه میزبان بهرام عظیمی و جمال رحمتی در گروه وحید ، امین اصلانی و رامین ناصرنصیر در گروه رامبد جوان بود.

در ابتدای برنامه گروه های شرکت کننده درباره انتخاب نام گروهشان توضیح دادند و هدیه دادن یک هندوانه به رامبد جوان توسط گروه رامبد جوان و انتخاب این نام باعث ایجاد شائبه هایی شد.

در شب ششم ادابازی خندوانه چه گذشت

اولین شب از مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه با حضور مهران غفوریان و سپند امیرسلیمانی در گروه گلهای داوودی 2 و نصرالله رادش و حامد آهنگی در گروه سایز 42 برگزار شد. گروه گلهای داوودی که برنده مرحله قبل مسابقه ادابازی بود در این مرحله مغلوب گروه سایز 42 شد و خیلی زود از دور مسابقه کنار گذاشته شد.

در دومین شب از مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه بهزاد خداویسی و قربان نجفی در گروه ریسه با مهیار طهماسبی و امید نعمتی در گروه پالت به رقابت پرداختند و گروه پالت مغلوب گروه ریسه شد.
 
در شب سوم پیمان عباسی و مجید واشقانی در گروه ژن خوب در برابر آرین و احسان کرمی در گروه برادران تاچی بانا به رقابت پرداختند که گروه برادران تاچی بانا با ٤٧ امتیاز برنده مسابقه شد.
 
شب چهارم مسابقه ادابازی با حضور محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه "صدا سیما" و علی ضیایی و بابک رفاهی در گروه "افسانه سه برادر به جز فرهانشون " برگزار شد و گروه افسانه سه برادر با 39 امتیاز مغلوب گروه صدا سیما شد.
 
در شب پنجم مسابقه بزرگ ادابازی خندوانه مجید افشاری و میثم درویشان پور در گروه کنتراتی های خندوانه در برابر امیر کربلایی زاده و حسین رفیعی در گروه خوشحال و شاد خندان به رقابت پرداختند و مغلوب گروه خوشحال و شاد خندان شدند.
ادابازی خندوانه

بهرام عظیمی از گروه وحید در مقابل رامین ناصر نصیر از گروه رامبد جوان

 
شب ششم از مسابقه ادابازی خندوانه به رقابت بهرام عظیمی و جمال رحمتی در گروه وحید ، امین اصلانی و رامین ناصرنصیر در گروه رامبد جوان اختصاص داشت. در ابتدای ورود به استودیوی برنامه گروه رامبد جوان یک هندوانه به مجری برنامه خندوانه هدیه داد و موجب اعتراض گروه مقابل شد.
 
بعد از کری خوانی هر دو گروه رقابت در مرحله اول مسابقه ادابازی خندوانه با 9 امتیاز گروه وحید در مقابل 7 امتیاز گروه رامبد جوان به پایان رسید. در بخش دوم ادابازی خندوانه یعنی کلمات ترکیبی گروه وحید 7 امتیاز و گروه رامبد جوان 6 امتیاز کسب کرد.
ادابازی خندوانه

جمال رحمتی از گروه وحید در مقابل امین اصلانی از گروه رامبد جوان

در حالی که مرحله سوم ادابازی یعنی ضرب المثل ها با پیروزی گروه رامبد جوان در حال اتمام بود گروه وحید برای ضرب المثل پایانی ، ضرب المثل 30 امتیازی را انتخاب کرد و با حدس زدن این ضرب المثل کار را برای گروه رامبد جوان دشوار کرد. گروه رامبد جوان که حالا امتیازشان تنها با 30 امتیاز ضرب المثل از گروه رقیب بیشتر میشد مجبور شدند ضرب المثل 30 امتیازی را انتخاب کنند اما در این مرحله شکست خوردند.
در این شب از مسابقه بزرگ ادابازی خندوانه گروه رامبد جوان ( امین اصلانی و رامین ناصر نصیر )مغلوب گروه وحید ( جمال رحمتی و بهرام عظیمی ) با 45 امتیاز شدند.

حذف غیرمنتظره گروه رامبد جوان از ادابازی خندوانه

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف