نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون علت حذف جمشید مشایخی از پایتخت 4
پایتخت 4 ماه رمضان ، سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 در حالی برای پخش در ماه رمضان تولید میشود که حضور جمشید مشایخی در این سریال منتفی شده و بیژن هم در کاراکتری غیر از پسر بهبود بازی میکند.
تصویربرداری سریال پایتخت4  در حالی ادامه دارد که تغییراتی در بازیگران آن رخ داده است، در ادامه جزییات این جابجایی و تغییرات را ار زبان علیرضا نجف زاده میخوانید.
 
علیرضا نجف زاده سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی با اشاره به مراحل ساخت پایتخت 4 گفت:تیم سازنده پایتخت 4 مشغول ضبط سکانس های سخت و شلوغ این مجموعه تلویزیونی است و در حال حاضر سازندگان این اثر شب کار هستند.
 
جمشید مشایخی و بیژن اشکور کیایی
 
وی افزود:تمام تلاش ما این است که بتوانیم 8 قسمت اول پایتخت 4 را آماده کنیم و به تازگی بیژن اشکور کیایی که محسن تنابنده به او قول حضور در این پروژه را داده بود به گروه ما پیوست؛ ولی نه در نقش پسر بهبود بلکه در کاراکتری دیگر توانست چند سکانسی را بازی کند.
سرپرست گروه کارگردانی با اشاره به حضور جمشید مشایخی در پایتخت 4 تصریح کرد:حضور استاد جمشید مشایخی در پایتخت 4 منتفی شد، چرا که شخصیت طراحی شده در شان این هنرمند پیشکسوت نبود.
 
نجف زاده درباره حضور دوقلوها در ایران افزود:مشکلات آنها مرتفع شد و به دلیل علاقه مردم به این دو بازیگر و با توجه به انتظاراتی که مخاطبان از گروه پایتخت 4 دارند و دوست داشتند که همه بازیگران را در کنار هم ببینند، دوقلوها نیز دوباره به پروژه پیوستند. 

علت حذف جمشید مشایخی از پایتخت 4

علت حذف جمشید مشایخی از پایتخت 4
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 37
برگرفته از میزان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 32 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف