طرح حذف قبوض کاغذی برق در دستور کار توانیر

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1398کد مطلب : 2535زمان مطالعه : 3 دقیقه
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از دستور کار قرار گرفتن طرح حذف قبوض کاغذی خبر داد.

حذف قبوض کاغذی برق

فارس:معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر بابیان اینکه طرح حذف قبوض کاغذی در دستور کار قرار دارد، گفت:بسترسازی ها و کاری سازی های لازم برای اجرای این طرح در دست بررسی است.

غلامعلی رخشانی مهر صبح امروز در نشست مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق منطقه یک کشور در اراک که با هدف تمرکز و پیگیری و اجرای فعالیت ها پیرامون «برنامه 098» به منظور آمادگی در برابر پیک بار شبکه در تابستان پیش رو برگزار شد، اظهار کرد:بیش از 41درصد از خدمات شرکت های توزیع برق در منطقه یک کشور ارائه می شود و به دلیل ترکیب نیروی انسانی متخصص در مجموعه صنعت برق کشور، خدمات ارزنده انجام شده در شرکت های توزیع برق قابل تسری به سایر شرکت هاست.

 

وی هدف از برگزاری این جلسه را گذر از پیک 98 عنوان کرد و افزود:برنامه ریزی متمرکز و مدیریت مصرف قطعاً برای عبور از پیک موفق تابستان ضروری است.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با بیان اینکه اخذ موافقت استانداران برای تغییر ساعات اداری و همکاری دستگاه های اجرایی در بحث مدیریت مصرف به ویژه در ایام پیک سال باید با جدیت پیگیری شود، بیان کرد:شرکت های توزیع برق سهمیه پیک سایی در بخش های مختلف را با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در استان بررسی و در اسرع وقت به توانیر اعلام کنند.

 

رخشانی مهر انسجام بخشی، تبادل تجارب موفق و حل مسائل و مشکلات شرکت های توزیع برق را از دلایل مهم برگزاری جلسات دانست.

 

وی با ارائه و تشریح مدلی برای نظارت سیستماتیک برعملکرد شرکت های توزیع برق بیان کرد:با هدف ارتقای خدمات و افزایش کارایی، ارزیابی شرکت های توزیع بر اساس شاخص های کمی قابل اندازه گیری در دستور کار است.

 

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر هدف از ارائه این مدل را شفاف سازی، تعریف شاخص های استاندارد، ایجاد بستر مناسب نرم افزاری و توسعه وب سرویس های مورد نیاز برای جمع آوری داده ها برشمرد.

 

رخشانی مهر بابیان اینکه طرح حذف قبوض کاغذی در دستور کار قرار دارد، افزود:بسترسازی ها و کاری سازی های لازم برای اجرای این طرح در دست بررسی است.

 

وی با اشاره به اینکه هدف ما احصا و رفع مشکلات و ایجاد مطالبه گری است، افزود:در این جلسات تعهداتی خواهیم داد و بدنبال آن مطالباتی خواهیم داشت.

 

استفاده از نور طبیعی نقش بسزایی در کاهش مصرف برق دارد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این نشست بابیان اینکه استفاده از نور طبیعی نقش بسزایی در کاهش مصرف برق دارد، درجمع مدیران ارشد توزیع برق کشور از پروژه خلاقانه نورگیر طبیعی برای اولین بار در کشور در این شرکت رونمایی کرد.

 

محمد اله داد با بیان اینکه سهم عمده مصرف برق استان مرکزی در بخش صنایع است، افزود:پروژه TOU (اصلاح ساعات تعرفه)برای سومین سال متوالی در استان مرکزی اجرا و نتایج آن تجزیه و تحلیل شده است.

 

 

در این جلسه، مدیران عامل و معاونان شرکت های توزیع حاضر، به ارائه نقطه نظرات، دیدگاه ها و طرح تجارب موفق خود در زمینه گذر از پیک بار تابستان پرداختند.

 

نشست مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق منطقه یک کشور با حضور مدیران عامل، معاونان خدمات مشترکین و بهره برداری استان های اصفهان، البرز، تهران، قزوین، قم، مشهد، چهارمحال و بختیاری و مرکزی و توزیع برق شهرستان های اصفهان و تهران بزرگ به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در اراک برگزار شد.

 

مدیران ارشد توزیع برق کشور از کانال زیر زمینی تاسیسات انرژی بازار تاریخی اراک، ایستگاه شارژخورشیدی دوچرخه برقی و دکل رادیویی نصب سریع در مواقع بحران شرکت توزیع برق استان مرکزی بازدید کردند.

انتهای پیام/م

 

حذف قبوض کاغذی برق در دستور کار توانیر قرار دارد.

طرح حذف قبوض کاغذی برق در دستور کار توانیر : امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟34
برچسب :
نظرات
وبگردی