نمناک سرگرمیگوناگون حراج نوروزی بوتاکس!
بوتاکس ، تزریق ژل به پوست
تزریق ژل و بوتاکس تا حدی در کشور رواج پیدا کرده است که در کنار حراج های نوروزی تبلیغات حراج بوتاکس نیز در شبکه های اجتماعی با عنوان جشنواره های بوتاکس، هر ۴ نفر یک نفر رایگان، در حال گسترش است.
بازدید : 3,535 نفر

با نزدیک شدن به فصل بهار حراج های زمستانی نیز آغاز شده است. تا کنون هر نوع حراجی شامل انواع خوراکی و البسه می شد ولی به تازگی حراج نوروزی اعمال جراحی پزشکی از جمله تزریق بوتاکس که سطح آن تا کالاهای دم دستی مردم، تنزل پیدا کرده، قابل تأمل است.

ایران یکی از کشورهای رکورد دار در اعمال جراحی زیبایی است. عمل زیبایی تزریق بوتاکس وژل از اختیار پزشکان مجرب خارج شده و آرایشگرها و باشگاه ورزشی، این عمل های زیبایی و سرپایی را انجام می دهند. 
عمل های زیبایی اگر بدون ملاحظات پزشکی و توسط افراد غیرمتخصص انجام شود عوارضی را تا مدت ها برای استفاده کنندگان آن به همراه خواهد داشت که گاه جبران ناپذیر می باشند.
 
حراج نوروزی بوتاکس
 
شبکه های اجتماعی که این روزها در اکثر خانواده های ایرانی جایگاهی برای خود پیدا کرده اند، محلی شده اند برای آنکه بدون هیچ نظارتی از سوی مسئولان، مأمنی برای تبلیغات بی حد و حصر و بدون چارچوب سودجویان در زمینه های گوناگون شوند به طوری که در صفحات مختلف این شبکه ها، تبلیغاتی از انجام اعمال زیبایی مختلف توسط افراد غیرمتخصص در مکان های غیرمجاز به راحتی منتشر می شود.
اخیراً نیز نوع تبلیغات آنها به حدی دم دستی شده است که دقیقاً یادآور فریاد دست فروش های خیابانی است، برگزاری جشنواره بوتاکس با شعار هر 4 نفری که تزریق کنند یک نفر «رایگان» تزریق می شود.
طبق آمار و اطلاعات انجمن جراحان پلاستیک، روزانه در تهران به طور متوسط بین 2 تا 3 هزار نفر زن و مرد برای تزریق بوتاکس به مطب ها و کلینیک های پوست و زیبایی مراجعه می کنند که البته مردان هم تعدادی از این مراجعه کنندگان را تشکیل می دهند و تزریق آن بین 150 تا 250 هزار تومان هزینه دارد.
فقط در تهران سالانه بیش از 100 میلیارد تومان، صرف زیبایی از طریق تزریق بوتاکس می شود. این در حالی است که این زیبایی موقتی است و فقط 6 ماه دوام دارد و پس از این مدت دوباره باید بوتاکس تزریق شود تا جوانی برگردد.
اغلب جراحان پلاستیک و متخصصان پوست می گویند که مشتریان آنها سالی دو تا سه بار برای تزریق بوتاکس مراجعه می کنند و این بازار پر سود زیبایی در کنار نظارت های سطحی مسئولان، باعث شده افراد سودجو با محصولات تقلبی، سعی در جذب افراد کرده و با دریافت هزینه های گزاف اعمال غیرقانونی انجام دهند.

حراج نوروزی بوتاکس!

حراج نوروزی بوتاکس!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از فارس-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف