نمناک ورزشفوتبال حرکت بی نظیر فوتبالیست مشهور ایرانی در مسابقه فوتبال + عکس
حرکت جالب آندرانیک تیموریان در تایلند ، نجات پروانه توسط آندرانیک تیموریان
آندرانیک تیموریان بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در حین بازی این تیم با بوریرام تایلند در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا حرکتی انسان دوستانه و جذاب را انجام داد.

نه آن پاس گل زیبا، نه آن شوت ویران کننده، نه آن دوندگی های بی پایان و نه آن دست زخمی، هیچکدام به اندازه لحظه ای که توجه تک عکاس ایرانی حاضر در ورزشگاه بوریرام را به خود جلب کرد، ارزشی نداشت.
ثانیه ای که عشق را میان دستانش به فوتبال ایران یادآور شد. پروانه ای که از بخت شوم به زمین چمن آنجا رسیده بود و هر استوکی می توانست عمر کوتاهش را تمام کند و دستان خسته آندو او را به گوشه ای دیگر از دنیا برد.

 

برداشتن پروانه از روی چمن بازی توسط آندرانیک تیموریاناین صحنه ماندگار و رفتار انسانی پسر نیک ایران، بسان لبخندیست به این فوتبال پر حرص و طمع که برای ریالی بیشتر به هیچ اخلاقی پایبند نیست. به شعارهای پر از خالی و دعواهای زرگری، به شنیده می شود های بی اساس، به بی رحمی های بی پایان، به ریختن آبروی هر انسان!
رفتار آندوی عزیز، بهترین پیام برای شعار جوانمردانه فیفا بود، به شیطنت تایلندی ها و به خودمان که عشق را میان این هیاهو به خاک سپرده ایم.

 

پروانه در زمین بازی استقلال و بوریرام در دستان تیموریان

حرکت بی نظیر فوتبالیست مشهور ایرانی در مسابقه فوتبال + عکس

حرکت بی نظیر فوتبالیست مشهور ایرانی در مسابقه فوتبال + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 194
برگرفته از tabnak.ir
این مطلب مفید بود ؟ 177 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف