حرکت زشت فوتبالیست شیطان صفت که موجب بلند شدن صدای دختری از آسانسور و به دنبال آن هجوم مردم برای نجات دختر از دست فوتبالیست شد شاید نشانه ای از سواستفاده از شهرت و موقعیت باشد.

حرکت زشت فوتبالیست شیطان صفت که موجب بلند شدن صدای دختری از آسانسور و به دنبال آن هجوم مردم برای نجات دختر از دست فوتبالیست شد شاید نشانه ای از سوءاستفاده از شهرت و موقعیت باشد.
کم نیستند از این قبیل ماجراها که به دلیل موقعیت اجتماعی و مالی اتفاق می افتند اما این بار ماجرا به یک فوتبالیست خارجی برمی گردد که نسبت به گذشته بدجوری افت کرده و داستان آپارتمان مجردی اش نقل محافل فوتبالی است و چندی پیش حادثه ای در یک مجتمع در خیابان فرشته به وجود آورده است. ظاهراً این فوتبالیست پر سروصدا سوار آسانسور می شود که یک دختر ایرانی هم در آن آسانسور بوده است. همین که در آسانسور بسته می شود این بازیکن معروف که گویا حال و احوال عادی نداشته، به طرف آن خانم جوان حمله ور می شود و ...

 

حرکت زشت فوتبالیست
 

از قضای روزگار آسانسور در طبقه بعدی متوقف شده و مردم با شنیدن سروصدای دختر جوان بیرون می ریزند و او را به موقع از چنگال فوتبالیست شیطان صفت نجات می دهند.
این داستان به همین جا ختم نمی شود. خانواده دختر جوان شکوائیه ای را تنظیم و به مراجع قضایی ارائه می دهند که در نهایت پای مسئولان باشگاه لیگ برتری هم وسط می آید اما شاکی در نهایت به خاطر آبروی این باشگاه کوتاه آمده و رضایت می دهد!
این اتفاق مشتی نمونه خروار این فوتبالیست خارجی متأهل است که همواره در مطبوعات با فرزندش عکس می اندازد و ادعای خانواده دوست بودن می کند ولی در عمل آپارتمان خود را تبدیل به محلی برای تردد اراذل و اوباش و رفقای ناباب در تهران کرده بود.
البته شنیدیم باشگاه بزرگ لیگ برتری بالاخره به این نتیجه رسید که عذر این فوتبالیست خارجی را بخواهد و تبعات آن را هم پس بدهد اما به راستی این سؤال باقی می ماند چرا ارزش های اخلاقی در این فوتبال نزول کرده و این قدر رنگ باخته است؟

حرکت زشت فوتبالیست با دختری در آسانسور

4.1503
این مطلب مفید بود ؟41588
برگرفته از خبر ورزشی /ن
نظرات
وبگردی