نمناک ورزشفوتبال حرکت عجیب جاسم کرار در اتوبوس استقلال
جاسم کرار ، بازی استقلال و سیاه جامگان
جاسم کرار پس از بازی استقلال مقابل سیاه جامگان هنگام بازگشت این تیم در مشهد اقوامش را سوار اتوبوس کرد تا بازیکنان استقلال جا برای نشستن نداشته باشند.

جاسم کرار بازیکن خوبی است ولی خواسته یا ناخواسته باعث حاشیه سازی می شود. او در مشهد هم ناخواسته باعث اتفاق جالبی شد که واکنش منصور پورحیدری را در پی داشت. ماجرا از این قرار است که پس از بازی با سیاه جامگان و برد استقلال، تعدادی از اقوام کرار که در مشهد بودند همراه با او سوار اتوبوس تیم می شوند. هافبک عراقی به آنها می گوید که ماشین ندارند و بهتر است با استقلالی ها از ورزشگاه به شهر برگردند.

 
اقوام کرار هم تصور می کردند این بازیکن قدرت زیادی در تیم دارد، وارد اتوبوس شدند و کنار او نشستند. پس از سوار شدن کاروان تیم به اتوبوس، بعضی از بازیکنان جا برای نشستن نداشتند. پورحیدری که از این اتفاق تعجب کرده بود، بلند شد و به انتهای اتوبوس رفت و دید که کرار و اقوامش کنار هم نشسته اند. در این لحظه او که تعجب زده شده بود، رو به اقوام کرار گفت:«شما اینجا چکار می کنید؟» آنها هم خجالت زده شده بودند، بلند شدند تا از اتوبوس بیرون بروند. پورحیدری هم در این لحظات خطاب به کرار می گفت:«این اتوبوس تیم استقلال است و فقط بازیکنان و مسئولان و مربیان حق دارند وارد اتوبوس شوند. دیگر این کار را نکن.» کرار که از این حرکت ناراحت و دلخور شد، سریعا سر جایش نشست و ترجیح داد تا رسیدن به هتل چیزی نگوید. 
بازی استقلال و سیاه جامگان با نتیجه 2 بر 1 به سود استقلال به پایان رسید و تیم تهرانی اولین سه امتیاز را در آغاز لیگ پانزدهم کسب کرد. هر دو گل استقلال را سجاد شهباززاده به ثمر رساند و تک گل سیاه جامگان توسط رضا عنایتی وارد دروازه استقلال شد.

حرکت عجیب جاسم کرار در اتوبوس استقلال

حرکت عجیب جاسم کرار در اتوبوس استقلال
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 15
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف