نمناک اخبارورزشی حرکت عجیب دختران ایرانی در امارات!
تیم ملی اسکیت ، فدراسیون اسکیت ایران
فدراسیون اسکیت ایران در اقدامی تعجب برانگیز از حضور پنج دختر ایرانی در تیم رول بال امارات خبر داده و تاکید کرده که این ورزشکاران در مسابقات جهانی تیم ملی امارات را همراهی خواهند کرد.
تاریخ انتشار : 5 مهر 1392

مسابقات جهانی رول بال یازدهم مهرماه به میزبانی نایروبی کنیا برگزار خواهد شد و ایران در بخش بانوان نماینده ای نخواهد داشت اما قرار است با تایید فدراسیون ایران و موافقت کنفدراسیون آسیا پنج دختر ایرانی با پیراهن تیم ملی امارات در این مسابقات حضور یابند و برای به اهتزاز در آوردن پرچم این کشور تلاش کنند!

بنابر اعلام سایت رسمی فدراسیون اسکیت، بهاره ملک خوبان به عنوان مربی و نیلوفر خسروی، آمنه سلامی، مهرنوش نکوگل و بهاره نکو گل به عنوان یار کمکی در تیم ملی امارات حضور می یابند.

در این خبر آمده است که طبق مقررات موجود حضور بانوان ایرانی با توجه به نظر موافق کنفدراسیون جهانی در تیم امارات مشکلی برای حضور این نفرات در تیم ایران ایجاد نخواهد کرد و امارات تنها کشوری است که می تواند برای تکمیل بازیکنان خود از کشورهای دیگر بازیکن کمکی بگیرد.

اینکه فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران خود برای حضور بازیکنان کشورمان در تیم ملی امارات تلاش کرده و این خبر را روی خروجی سایت رسمی خود قرار داده است جای تامل دارد. امارات کشوری بوده که همواره مسایل سیاسی را در ورزش خود دخیل کرده و اخیرا نیز نام جعلی را برای لیگ فوتبال کشور خود برگزیده که تلاش های مقامات سیاسی و ورزشی کشورمان باعث شده، فیفا در کنار نام این کشور خلیج فارس را قرار دهد.

حرکت عجیب دختران ایرانی در امارات!

حرکت عجیب دختران ایرانی در امارات!
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 36
برگرفته از mehrnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 13 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف