نمناک ورزشفوتبال حرکت مهدی طارمی لحظه گل منشا لو رفت! + عکس
مهدی طارمی ، حرکت عجیب مهدی طارمی
مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس در لحظه پنالتی زدن گادوین منشا در بازی پرسپولیس و الااهلی حرکت جالبی انجام داد که از چشم عکاسان به دور نماند.
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396

حرکت عجیب مهدی طارمی در بازی پرسپولیس

در بازی پرسپولیس و الاهلی در لحظه پنالتی زدن گادوین منشا حرکت جالبی انجام داد که از چشم تیزبین عکاسان به دور نماند . مهدی طارمی در لحظه پنالتی زدن این بازیکن مشغول دعا کردن بود که شکار عکاسان شد.

مهدی طارمی به عنوان پنالتی زن اول پرسپولیس در تصمیمی عجیب ترجیح داد پشت ضربه پنالتی اول این تیم برابر الاهلی نایستد تا گادوین منشا رقیب او در خط حمله زننده این پنالتی حساس و سرنوشت ساز باشد.

حرکت جالب مهدی طارمی در لحظه پنالتی منشا

طارمی که خوب می دانست زننده این پنالتی باید از هر نظر آمادگی لازم را داشته باشد، به جای زدن ضربه تصمیم گرفت بیرون محوطه جریمه و به دور از چشم همگان با بلند کردن دست های خود رو به آسمان با پروردگار متعال برای موفقیت هم تیمی نیجریه ای خود راز و نیاز داشته باشد.

مهدی طارمی

لحظه دعا کردن مهدی طارمی در بازی پرسپولیس و الاهلی

صحنه ای جالب و تکان دهنده که از نگاه دوربین ها پنهان نماند تا مهدی طارمی همچنان یکی از چهره های اصلی بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان معرفی شود. نکته جالب این که خود طارمی در دومین پنالتی در دقیقه 4+90 پشت توپ ایستاد و هفتمین گل این فصل لیگ قهرمانان آسیا را به نام خود ثبت کرد تا همچنان شانس آقای گلی را داشته باشد.

حرکت مهدی طارمی لحظه گل منشا لو رفت! + عکس

حرکت مهدی طارمی لحظه گل منشا لو رفت! + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از ورزش سه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف