نمناک سرگرمیگوناگون حرکت ماهی با ویلچر در خشکی + تصاویر
ماهی ، ویلچر
طراحی و ساخت ویلچری جالب و با مزه برای آکواریوم ماهی توسط استدیو Diip در هلند که این طراحی بی نظیر بر اساس حرکت ماهی حرکت میکند و این امکان را به ماهی میدهد تا در خشکی حرکت کند.

آکواریوم ظرفی شیشه ای است که در آن گیاهان و جانوران آبزی (معمولا ماهیها) نگه داشته می شوند.همانطور که واژه باغ وحش برای اشاره به محلی که در آن جانوران روی خشکی زندگی می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد، واژه اکواریوم هم به یک بنای عمومی که در آن گروه زیادی از گونه های آبزی نگهداری می شوند اشاره می کند.آکواریوم فضایی مصنوعی برای زندگی آبزیان را فراهم می آورد که در آن انواع ماهی، جانوران دو زیست، پستانداران دریایی و گیاهان مختلف آبزی را نگهداری می کنند.

این روزها علاقه افراد به آکواریوم به حدی افزایش پیدا کرده که در اغلب جاهای عمومی یا خانه ها به چشم می خورد و افراد بر اساس فضای خالی موجود درمنزل یا محل کارشان با اندازه های دلخواه خود نصب می کنند از آنجایی که همه میدانیم آکواریوم یک وسیله ثابت و بدون حرکت برای ماهی است و ماهی فقط در جای محدودی میتواند حرکت و شنا کند از این رو یک طراح هلندی با ساخت ویلچری جالب که آکواریوم بر روی آن جای میگیرد به ماهی این امکان را میدهد تا در خشکی حرکت کند.

روی این ویلچرمحلی برای قرارگرفتن آکواریوم در نظر گرفته شده است. این ویلچر بر اساس حرکت ماهی حرکت میکند و جهت حرکتش مطابق با جهت حرکت ماهی است.این ویلچر که توسط استدیو Diip در هلند طراحی شده است امکاناتی در اختیار ماهی جهت حرکت در خشکی قرار خواهد داد.

در صورتی که ماهی به این واقعیت پی ببرد میتواند براحتی با این ویلچر در خشکی به گشت و گذار بپردازد.

در ادامه تصاویری از مراحل طراحی و ساخت این ویلچر را مشاهده می کنید:

ویلچر مخصوص ماهی

ویلچر مخصوص ماهی

ویلچر مخصوص ماهی

ویلچر مخصوص ماهی

ویلچر مخصوص ماهی

ویلچر مخصوص ماهی

حرکت ماهی با ویلچر در خشکی + تصاویر

حرکت ماهی با ویلچر در خشکی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف