نمناک ورزشلیگ برتر حرکت منشوری سوشا مکانی به داور پرسپولیس ذوب آهن
سوشا مکانی ، بازی پرسپولیس ذوب آهن
سوشا مکانی که در بازی پرسپولیس و ذوب آهن دو بار دروازه خود را مقابل ذوب آهن باز شده دید در پایان بازی نسبت به قضاوت فغانی داور این دیدار اعتراضی منشوری کرد.
بازدید : 7,841 نفر

حرکت منشوری سوشا مکانی به فغانی

اعلام پنالتی در دقیقه پایانی بازی و در ادامه اخراج محسن بنگر از زمین بازی باعث شد تا پرسپولیس اندوخته خود در این بازی را از دست دهد و در چهارمین بازی، سومین شکست فصل را تجربه کند.

بازیکنان عصبانی پرسپولیس که در پایان بازی مراسم مربوط به آن را در کنار داوران و بازیکنان حریف برگزار نکرده بودند هرکدام به نوبه خود اعتراضاتی به عملکرد فغانی را اعلام کردند.

دراین بین اما حرکت منشوری دروازه بان پرسپولیس اگر با گزارش داور این دیدار همراه شود می تواند عواقب بدتری را نیز برای او در پی داشته باشد؛ ایمان صادقی درحالی که به رختکن می رفت به سمت فغانی با انگشتانش اشاره ای داشت که در ادامه با برخورد مصطفی قنبرپور همراه بود و کمک مربی پرسپولیس او را به سمت رختکن هدایت کرد.

* دیگر حاشیه های بازی پرسپولیس و ذوب آهن

طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست این تیم مقابل ذوب آهن روی سکوها نشستند و برخی از آنها نسبت به داوری فحاشی می کنند. همچنین آنها مسعود مرادی ناظر داوری را هم با شعارهایی خطاب قراردادند.

* وحید حیدریه بازیکن مصدوم پرسپولیس هنگامی که پس از پایان بازی قصد ورود به زمین مسابقه را داشت با ممانعت مأموران روبه رو شد و به علت اینکه او کارت به همراه خود نداشت، نزد مأموران نگه داشته شد که همین موضوع باعث درگیری لفظی بین آنها شد. مأموران به همین دلیل حیدریه را نزد خود نگه داشتند تا محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس برای عذرخواهی به سمت آنها بیاید.

* سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس با گزارشگر برنامه 90 درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد و خطاب به او عنوان کرد:برنامه شما فوتبال را به گند کشیده و باید تعطیلش کنید.

*  عباس اسماعیل بیگی رئیس کمیته مشوقین پرسپولیس پس از پایان بازی مقابل سالن نشست خبری حضور  پیدا کرد و اعتراضاتی نسبت به عملکرد تیم داوری داشت. او معتقد بود که از هواداران پول جمع کنند تا داور خارجی خوب برای بازی انتخاب کنند. هواداران هم صحبت های او را تأیید می کردند.

حرکت منشوری سوشا مکانی به داور پرسپولیس ذوب آهن

حرکت منشوری سوشا مکانی به داور پرسپولیس ذوب آهن
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 54
برگرفته از ورزش3 - فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 41 13
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف