نمناک ورزشگوناگون بازگشت یک میلیارد به حساب باشگاه استقلال
حساب باشگاه استقلال ، سازمان امور مالیاتی
اداره مالیات که یک میلیارد تومان از حساب باشگاه استقلال برداشت کرده بود این مبلغ را به استقلال برگرداند.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

یک میلیارد به حساب باشگاه استقلال برگشت

طبق اخبار دریافتی ، اداره مالیات مبلغ نزدیک به یک میلیارد تومان بابت مطالبات خود از حساب باشگاه استقلال برداشت کرده بود. سازمان مالیاتی با دریافت حکم از مراجع ذیصلاح موفق به دریافت حدود یک میلیارد تومان از مطالبات خود از این باشگاه شد.

با توجه به اینکه سازمان امور مالیاتی به دلیل بدهی یک میلیارد از حساب باشگاه استقلال برداشته کرده بود اما در نهایت این مبلغ با توجه به صحبت های مسئولان سازمان مالیاتی و استقلالی ها به حساب باشگاه بازگردانده شد.

سازمان امور مالیاتی

یک میلیارد تومان برداشته شده به حساب باشگاه استقلال بازگشت تا بر این مسئولان استقلال بتوانند برای پرداخت مطالبات بازیکنان در هفته آینده برنامه ریزی خاص داشته باشند.

گفتنی است؛ قرار بود چک های بازیکنان استقلال توسط مسعود معینی عضو هیات مدیره باشگاه امضا تا بر این اساس مطالبات آبی پوشان پرداخت شود اما در نهایت سازمان امور مالیاتی به دلیل بدهی حساب این باشگاه را تخلیه کرد تا این امر به تعویق بیافتد.

بدهی باشگاه استقلال به سازمان امور مالیاتی چیزی حدود ٣٢ میلیارد تومان خواهد بود که مبلغ ٢٨ میلیارد آن مربوط به سال های ٨٨ تا ٩٢ است.

بازگشت یک میلیارد به حساب باشگاه استقلال

بازگشت یک میلیارد به حساب باشگاه استقلال
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف