نمناک تکنولوژیترفندستان تضمین امنیت حساب کاربری خود در اینستاگرام
حساب کاربری ، حساب کاربری اینستاگرام
شما به راحتی میتوانید حساب کاربری اینستاگرام خود را با ترفندی ساده امن کنید، ما در این مطلب مراحل انجام این کار را به شما آموزش می دهیم.

حساب کاربری اینستاگرام خود را امن کنید

اکثر شبکه های اجتماعی مهم در اینترنت در حال حاضر دارای دو فاکتور برای تشخیص هویت برای حساب کاربری می باشند. اینستاگرام نیز اخیراً به این دسته پیوسته است و در به روزرسانی های اخیر این ویژگی در اینستاگرام به چشم می خورد. با استفاده از ترفندی که هم اکنون می خواهیم به شما آموزش دهیم، می توانید این کار را به راحتی در سیستم عامل اندروید انجام دهید و امنیت حساب کاربری خود را در اینستاگرام تضمین کنید.

ابتدا اطمینان کنید اپ اینستاگرام به آخرین نسخه ی موجود آپدیت شده است. سپس مراحل زیر را طی کنید:

مراحل تامین امنیت حساب کاربری اینستاگرام:

اپ Instagram را اجرا کنید و آیکن Profile را انتخاب کنید تا وارد صفحه شخصی خود شوید.

آیکن سه نقطه که در بالا سمت راست قرار دارد را لمس کنید تا به Settings بروید.

در Settings شما گزینه ی Two-factor authentication در زیر بخش Account مشاهده می کنید. روی آن کلیک کنید و در صفحه ای که برای شما باز می شود، Require Security Code را فعال نمایید. سپس پیامی به شما نمایش داده می شود که باید Turn on را انتخاب نمایید تا این ویژگی برای شما فعال شود.

حساب کاربری

تامین امنیت حساب کاربری اینستاگرام

در صفحه بعدی شما باید کدی که به شماره موبایل تان فرستاده می شود را در قسمتی که مشخص است وارد نمایید. توجه داشته باشید که می توانید شماره تلفن جدیدی را برای ارسال این کد وارد کنید. برای این کار Change it را که در همان صفحه است، انتخاب نمایید. در غیر این صورت کد به همان شماره ای که پیش از این در Settings وارد کرده اید ارسال می شود.

حساب کاربری

تامین امنیت حساب کاربری اینستاگرام

زمانی که (ترفندستان) این مرحله تایید شد، اینستاگرام به شما یک سری کدهای پشتیبانی می دهد. این کدها در مواردی استفاده می شود که کد شش رقمی به گوشی شما ارسال نشود. یک اسکرین شات از این کدها برای خود بگیرید و دقت داشته باشید که این کدها را در اختیار کسی دیگر قرار ندهید. این کدها برای موقعیت های ضروری استفاده خواهند شد.

حساب کاربری

تامین امنیت حساب کاربری اینستاگرام

این ویژگی امنیتی اکنون برای حساب اینستاگرام شما تنظیم شده است. دفعه ی بعدی که اقدام به ورود به حساب اینستاگرام خود کنید یک کد شش رقمی از شما درخواست خواهد شد. اگر نمی توانید با این کد وارد شوید، می توانید از کدها پشتیبانی استفاده نمایید.

تضمین امنیت حساب کاربری خود در اینستاگرام

تضمین امنیت حساب کاربری خود در اینستاگرام
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ترفندستان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف