نمناک سرگرمیگوناگون حساسیت به رژلب زن جوان را دیوانه کرده + تصاویر
حساسیت به رژلب ، اتفاقات عجیب
زن جوان که از یک فروشگاه برندی معتبر و تقریبا معروف را برای زیبایی لبهایش خریداری کرده بود با حساسیت به رژلب در حال خفه شدن در خواب بود که بیدار شد.

حساسیت به رژلب زن جوان موجب احساس خفگی شد

زنی که بعد از استفاده از رژلب دچار حساسیت شدید شده بود تصمیم گرفت تا تصاویری را برای اطلاع دیگران و شناخت برند مقصر به اشتراک بگذارد. او در بخشی از صحبتهایش گفت :صبح زود بود که با احساس خفگی در خواب بیدار شدم و متوجه عوارض وحشتناک یک وسیله ی کوچک آرایشی گشتم.

حساسیت به رژلب

عکس لیلی قبل از  حساسیت به رژلب

حساسیت به رژلب

عکس لیلی بعد از حساسیت به رژلب

" لیلی سلپاترا " اهل فلوریدا در روزهای گذشته دچار تغییر دگرگون کننده ای در چهره اش شده است ، او که از یک فروشگاه معتبر رژلبی را خریداری کرده بود حالا از این خرید سخت پشیمان شده است. این زن در همان روز اول استفاده از رژلب برند "queen collection " به دلیل حساسیت دچار مشکل شد.

حساسیت به رژلب

حساسیت شدید به رژلب

او در این رابطه نوشت :اولین روزی که از این رژلب استفاده کردم هیچ مشکلی نبود ، شب را با خیال راحت خوابیدم تا اینکه صبح با احساسی عجیب و آزار دهنده از خواب بیدار شدم ، وقتی مقابل آینه ایستادم نمی دانستم چه اتفاقی افتاده است و چه چیزی باعث ورم شدید لب من شده است تا اینکه به سرعت به درمانگاه رفتم و در آنجا پزشک من را متوجه عوارض استفاده از نوعی رژلب کرد. در تصاویر منتشر شده " لیلی" را با چهره ای مضطرب و در بیمارستان مشاهده می کنید که به همراه این عکس ها ویدیویی نیز منتشر شده بود که اشکها این زن جوان در بخشی مانع از صحبت کردن او می شود. او هم اکنون تحت درمان است تا اینکه بالاخره راهی امیدوارکننده برای رهایی از تورم شدید لبش بیابد.

حساسیت به رژلب ، خفگی در خواب بعد از حساسیت به رژلب زن جوان

حساسیت به رژلب زن جوان را دیوانه کرده + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 36
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف