نمناک سرگرمیدیدنی ها حساسیت های عجیب این زن 50 ساله + عکس
حساسیت های عجیب ، وای فای و موبایل
این زن 50 ساله حساسیت های عجیبی دارد، او به وای فای و امواج الکترومغناطیسی آلرژی دارد و به بدنش شوک وارد می شود.

حساسیت های عجیب به وای فای و برق

این زن در مواجه با جریان الکتریسیته و یا امواج مغناطیسی دچار شوک می شود و تا جاییکه می تواند از وسایل برقی و امواجی مانند وای فای دوری می کند! یک زن 50 ساله می گوید، به جریان برق، وای فای و تلفن حساسیت دارد و این ها می توانند به بدن او شوک وارد کنند.
جکی لیندزی تمام وسایل برقی را از خانه اش بیرون انداخته و از شمع یا وسایل گازسوز استفاده می کند. او خیلی وقت ها یک لباس ویژه با ورقه محافظی از نقره به تن می کند تا جریان برق را رد نکند و بدون وسیله ای که جریان های الکترومغناطیسی را تشخیص می دهد، از خانه اش بیرون نمی رود؛ چون معتقد است، اگر کسی در نزدیکی او از وای فای یا موبایل استفاده کند، به بدنش شوک وارد می شود.
  

حساسیت های عجیب

حساسیت زن 50 ساله به وای فای و برق

 حساسیت های عجیب

حساسیت زن 50 ساله به وای فای و برق

حساسیت های عجیب

حساسیت زن 50 ساله به وای فای و برق

حساسیت های عجیب

حساسیت زن 50 ساله به وای فای و برق

البته خانم لیندزی همیشه با این مشکل روبرو نبوده. او تا 8 سال پیش زندگی عادی داشت تا این که به علایمی مثل گیجی، تیر کشیدن چشم و بی حسی در دست هایش مبتلا شد. پزشکان در بریتانیا نتوانستند دلیل مشکل او را تشخیص دهند تا این که خودش بعد از 3 سال جست و جو متوجه شد به «EHS» مبتلا است؛ عارضه ای که در کشوری مثل سوئد معلولیت محسوب می شود.

او اکنون در خانه ای در حومه «دورست» زندگی می کند و هر وقت احساس درد یا ناخوشی کند، با دستگاهی که همراه دارد، دور و برش را بررسی می کند تا از وجود جریان الکتریسیته یا امواج مغناطیسی باخبر شود.

حساسیت های عجیب این زن 50 ساله + عکس

حساسیت های عجیب این زن 50 ساله + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از دکتر سلام/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف