نمناک ورزشفوتبال حسرت پرسپولیسی ها برای از دست دادن رامین رضاییان
رامین رضاییان ، اخراج رامین رضاییان
رامین رضاییان دفاع راست تیم پرسپولیس که در نهایت با تصمیم برانکو ایوانکویچ از این تیم کنار رفت،با پیوستن به یکی از تیم های اروپایی می تواند حسرت بزرگی برای سرخپوشان به همراه داشته باشد.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1396

اتفاقی که پرسپولیسی ها را شوکه می کند

پیوستن رامین رضاییان بازیکن اخراجی پرسپولیس به یکی از تیم های اروپایی می تواند حسرت بزرگی برای سرخپوشان به همراه داشته باشد.

رامین رضاییان که بعد از قطعی شدن جدایی اش از پرسپولیس به دنبال حضور در فوتبال اروپا است، حاضر شده حتی تا یک میلیارد ضرر بدهد اما بتواند رضایت نامه خود را از این باشگاه بگیرد.

با اینکه پیشکسوتان و هواداران اکثرا با تصمیم برانکو برای اخراج رامین رضاییان این بازیکن ملی پوش موافق نبودند اما باشگاه مجبور شد به حرف سرمربی خود عمل کند و حالا دیگر قطعا جایی برای این بازیکن در پرسپولیس وجود ندارد.

رامین رضاییان

رامین رضاییان

با این حال به نظر می رسد بحث پیوستن رضاییان به یکی از تیم های هلندی یا بلژیکی خیلی جدی است و در صورتی که در آینده ای نزدیک این اتفاق رخ دهد، قطعا پرسپولیسی ها به خاطر از دست دادن این بازیکن حسرت بیشتری می خورند.

شاید موفقیت رضاییان که این روزها در کمپ تیم ملی زیر نظر دستیاران کی روش تمرین می کند، در فوتبال اروپا بتواند شوک بزرگی به سرمربی کروات هم باشد.

حسرت پرسپولیسی ها برای از دست دادن رامین رضاییان

حسرت پرسپولیسی ها برای از دست دادن رامین رضاییان
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
برگرفته از کاپ -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
علی از میمه

علی از میمه

اگه رامین رضائیان جای مسی تو بارسلونا رو هم بگیره ما هوادارا حسرت رفتنش رو نمیخوریم آرزوی موفقیت روزافزون بازیکن سابق پرسپولیس رو داریم ولی بدانید که موفقیت تیم، همدلی و صمیمیت در پرسپولیس برای ما اهمیت بیشتری داره زنده باد پرسپولیس ، زنده باد برانکو

پاسخ دادن 1 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف