نمناک ورزشفوتبال پیشنهاد میلیاردی حسن بیت سعید برای استقلالی شدن
حسن بیت سعید ، باشگاه استقلال تهران
حسن بیت سعید مبلغ میلیاردی به استقلالی ها پیشنهاد داده است و خبر استقلالی شدن بیت سعید تا ظهر امروز اعلام میشود.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396

مذاکرات حسن بیت سعید با استقلال

حسن بیت سعید مهاجم فصل گذشته استقلال خوزستان پس از 24 ساعت مذاکره جدی و چک و چانه زدن بر سر مبلغ، در نهایت با این تیم به توافق رسید.
بیت سعید جمعه شب، جلسه ای با مسئولان باشگاه استقلال داشت اما در آن جلسه به توافق نرسید. گفته می شود حسن بیت سعید مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان به استقلالی ها پیشنهاد داد اما مسئولان این باشگاه آبی تهرانی با این مبلغ موافق نبودند و پیشنهادشان زیر یک میلیارد بود که همین مساله باعث شد به توافق نرسند و جلسه بی نتیجه بماند.
بعد از آن ظاهرا مسئولان باشگاه استقلال مبلغ درخواستی خود را بالا بردند. این مساله باعث شد حسن بیت سعید امروز بار دیگر به باشگاه استقلال برود تا مذاکرات را ادامه دهد.

 

 حسن بیت سعید

پیشنهاد میلیاردی بیت سعید به استقلال

 گفته می شود باشگاه استقلال در ادامه مذاکرات خود به توافق های خوبی رسیده اند. شنیده می شود قرار است خبر استقلالی شدن بیت سعید تا ظهر امروز اعلام شود.
به نظر می رسد بحث پیشنهاد پرسپولیس به بیت سعید باعث شد که استقلال تهران مبلغ پیشنهادی اش را بالا ببرد و مبلغی نزدیک به مبلغ پیشنهادی مورد نظرش را دریافت کند.

پیشنهاد میلیاردی حسن بیت سعید برای استقلالی شدن

پیشنهاد میلیاردی حسن بیت سعید برای استقلالی شدن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از هوادار/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف