نمناک اخبارسیاست لغو سفر حسن روحانی به وین به علت مسائل امنیتی
حسن روحانی ، ‌ رییس جمهور
دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران که قرار بود امروز 4 شنبه به اتریش سفر کند بدلیل مسائل امنیتی و تحرکات صهیونیستی سفرش به این کشور لغو شد.
تاریخ انتشار : 11 فروردین 1395
بازدید : 3,063 نفر

لغو سفر حسن روحانی رییس جمهور به وین

سفر رئیس جمهور به وین اتریش به دو دلیل لغو شده که تحرکات صهیونیست ها همزمان با سفر رئیس جمهور به این کشور از علل اصلی است.

اما گفته می شود تحرکات صهیونیست ها برای برگزاری تجمعی در نزدیکی اقامتگاه رئیس جمهور ایران از علل اصلی لغو سفر بوده چون مقامات اتریشی نتوانسته اند تضمینی برای رخ ندادن مسائل امنیتی احتمالی توسط صهیونیست ها بدهند.

رئیس جمهور

شهرهای اروپایی اخیرا شاهد اقدامات تروریستی بوده اند و تجمع برنامه ریزی شده در وین یکی از عواملی بود که مقامات ایرانی تصمیم گرفتند به دلایل امنیتی سفر را به تعویق بیاندازند.

از سوی دیگر اظهارات خارج از عرف سران کشورها در استانه سفر مهمانان رسمی، از سوی رئیس جمهور اتریش مبنی بر لغو نشدن تحریم های ایران و باز نشدن سوئیفت و موکول شدن این تحولات به اراده آمریکا از دیگر دلایلی بوده که به نظر می رسد باعث تکدر خاطر مقامات ایران در استانه این سفر شده تا نسبت به لغو سفر در مقطع کنونی به جمع بندی برسند.

لغو سفر حسن روحانی به وین به علت مسائل امنیتی

لغو سفر حسن روحانی به وین به علت مسائل امنیتی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام جم آنلاین - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف