نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حسن فتحی شهرزاد را به قهرمان زندگی اش تقدیم کرد
حسن فتحی ، شهرزاد
حسن فتحی کارگردان سریال پرمخاطب شهرزاد فصل دوم این سریال را به قهرمان زندگی اش دکتر علی شریعتی تقدیم کرد.
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396

حسن فتحی سهمش از شهرزاد را به شریعتی تقدیم کرد

حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد با انتشار پستی در اینستاگرامش سهم خودش به عنوان سازنده شهرزاد را به دکتر علی شریعتی تقدیم کرد و از او به عنوان قهرمان زندگی اش نام برد . این اقدام حسن فتحی در آستانه چهلمین سالگرد دکتر شریعتی صورت گرفت.

حسن فتحی با انتشار این عکس نوشت:

حسن فتحی

حسن فتحی شهرزاد را به دکتر شریعتی تقدیم کرد

«قهرمانان زندگی هر یک از ما، اغلبشان در مقطع خاصی از زیستن ما الهام بخش ما بوده اند و پی عبور ما از آن مقطع، دیگر آن جلوه و جذابیت قبلی را نداشته اند؛ اما برای شخص من در میان تمام قهرمانان زندگیم، یک قهرمان هماره محبوب و ماندگار وجود دارد که تولد فکری و معنوی و اخلاقی و هنری خود را بیش از هر کسی، مدیون اندیشه و افکار متعالی او هستم. اکنون که چهلمین سالگرد عروج این بزرگمرد عرصه فرهنگ و اندیشه با شروع پخش فصل دوم سریال شهرزاد همزمان شده است، مایلم در مقام سازنده این اثر، سهم خود را تقدیم کنم به نام و یاد و روح بزرگ دکتر علی شریعتی»

حسن فتحی کارگردان سریال پرمخاطب شهرزاد بعد از موفقیت در سری اول اقدام به تولید فصل دوم این سریال کرد که قرار است 299 خرداد 96 روانه بازار شود . فصل اولسریال شهرزاددر میان مخاطبان با استقبال بی نظیری روبه رو شد و همین امر جرقه ای برای ساخت فصل دوم این سریال زیبا بود . داستان عاشقانه شهرزاد و فرهاد در فصل اول با فراز و نشیب های زیادی همراه بود که پایان خوشی برای این دو زوج عاشق در سریال داشت. در فصل دوم شهرزاد اتفاقات عجیبی برای این دو کاراکتر می افتد که قطعا دیدنی است.

حسن فتحی

حسن فتحی در کنار ترانه علیدوستی

شهرزاد قصه ای عاشقانه در دل وقایع تاریخی است که باعث می شود مخاطب تا انتهای این سریال را دنبال کند. از سوی دیگر مثلث عاشقانه، شهرزاد، فرهاد و قباد نیز با بازی ترانه علیدوستی ، مصطفی زمانیو شهاب حسینی این موفقیت را دو چندان کرد تا آنجا که مخاطبان این سریال برای توزیع فصل دوم سریال شهرزاد روزشماری میکنند.

داستان سریال شهرزاد : داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای 28 مرداد به بعد اتفاق می افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد زیرا این اثر معتقد است در تندباد حادثه ، عشقاولین قربانی است.

حسن فتحی شهرزاد

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد حسن فتحی

بازیگران فصل اول سریال شهرزاد : شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، پریناز ایزدیار ، علی نصیریان ، مصطفی زمانی ، گلاره عباسی ، امیرحسین رستمی ، غزل شاکری ، مهدی سلطانی ، رامین ناصر نصیر ، محمود پاک نیت ، فریبا متخصص، ابوالفضل پورعرب از جمله بازیگران فصل اول سریال شهرزاد بودند.

بازیگران فصل دوم سریال شهرزاد : شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار ، مهدی سلطانی ، رامین ناصر نصیر، آتنه فقیه نصیری ، گلاره عباسی، رویا نونهالی ، امیر جعفریو ... بازیگران فصل دوم «شهرزاد» را تشکیل داده اند.

حسن فتحی شهرزاد را به قهرمان زندگی اش تقدیم کرد

حسن فتحی شهرزاد را به قهرمان زندگی اش تقدیم کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف