نمناک اخبارفرهنگ و هنر درگذشت حسن پیغان خواننده معروف هرمزگانی !
حسن پیغان ، خواننده ایرانی
حسن پیغان خواننده مطرح موسیقی پاپ کشور بر اثر ایست قلبی درگذشت.
تاریخ انتشار : 10 تیر 1395
بازدید : 6,756 نفر

حسن پیغان خواننده پاپ هرمزگانی درگذشت

حسن پیغان خواننده معروف هرمزگانی که در بیمارستان بستری بود، چهارشنبه شب در بیمارستان صاحب الزمان (عج) بندرعباس بر اثر ایست قلبی درگذشت. جامعه موسیقی ایران که به تازگی ضایعه بزرگ مرگ حبیب محبیان را پشت سر گذاشته بود دوباره دچار ضایعه ای دیگر شد و خواننده مطرح پاپ کشور حسن پیغان را از دست داد .

حسن پیغان که متولد چهارم آبان ماه سال 1355 است، دو آلبوم به نام های «پشیمون» و «دوسم داری» به یادگار مانده است.

 حسن پیغان

حسن پیغان خواننده معروف هرمزگانی


حسن پیغان که سابقه کارهای مشترک با زنده یاد ناصر عبداللهی و رضا صادقی را داشت، در این سال ها بیشتر به امر آموزش و اقدامات عام المنفعه مشغول بود.

رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان گفت:پیغان خواننده ای بود که به حقش در موسیقی کشور نرسید اما اقدامات عام المنفعه اش قطعأ به یادگار خواهد ماند.

وی افزود:در گذشت حسن پیغان خواننده مطرح پاپ کشور به طور حتم ضایعه ای بزرگ برای جامعه موسیقی است.

یکی از کسانی که مسیر حضور خوانندگان هرمزگان به موسیقی کشور را گشود، به طور حتم زنده یاد پیغان بود که هیچ گاه آثار فراموش نشدنی اش، از اذهان خارج نمی شود.

وی تصریح کرد:در تلاشیم تا صبح فردا (دهم تیر) تمامی مراحل قانونی طی و تا بعد از ظهر پیکر زنده یاد پیغان در قطعه مفاخر بهشت زهرای بندرعباس به خاک سپرده شود.

و در پایان گفت:گرچه زنده یاد پیغان در سال های آخر عمرش به امر آموزش روی آورده بود، اما هیچ گاه اقدامات عام المنفعه اش از طریق موسیقی از اذهان فراموش نمی شود.

درگذشت حسن پیغان خواننده معروف هرمزگانی !

درگذشت حسن پیغان خواننده معروف هرمزگانی !
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 20
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف