نمناک اخبارورزشی واکنش حسینی به خداحافظی از استقلال
حسینی استقلال ، مجید حسینی استقلال
مجید حسینی مدافع استقلال در واکنش به اخبار جدایی اش از این تیم گفت هنوز جدایی ام قطعی نیست باید ببینم در جام جهانی هستم یا نه.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1397

تصمیم حسینی برای جدایی از استقلال بعد از جام جهانی

سیدمجید حسینی در پایان دیدار استقلال و ذوب آهن درباره پیروزی تیمش عنوان کرد:خداراشکر که توانستیم بازی را ببریم. هواداران لطف کردند و آمدند و حمایت کردند. گلی که خوردیم اتفاقی بود، چون به کمر آقای استنلی خورد. آنها بازیکنان قدبلندی داشتند اما خط دفاع استقلال خیلی خوب کار کرد. آقای رحمتی هم خوب بازی کرد و در نهایت بازی را بردیم.

جدایی حسینی استقلال

مجید حسینی از استقلال جدا میشود؟

باید ببینم در جام جهانی هستم یانه

وی درباره حمایت هواداران گفت:دست هواداران درد نکند؛ ما وظیفه خودمان می دانیم که این بازی ها را ببریم و واقعا هواداران هم حمایت می کنند. امیدوارم بتوانیم در مراحل بعدی هم خوب نتیجه بگیریم و به فینال برسیم. مدافع استقلال با اشاره به احتمال جدایی اش از استقلال تاکید کرد:باید ببینم اول در لیست آقای کی روش برای جام جهانی هستم یا نه؛ بعد از آن می توانم تصمیم بگیرم. حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی از استقلال قطعی است، افزود:نه، هیچ چیز قطعی نیست.

مدافع استقلال

ماجرای جدایی حسینی از استقلال بعد از جام جهانی

عملکرد بی اشتباه مجید حسینی در دفاع استقلال

معرفی مجید حسینی به عنوان مدافعی بدون جانشین و مطمئن به فوتبال ایران یکی از دستاوردهای مهم استقلال در فصل جاری مسابقات بود. مدافعی که استقلال در غیاب او روزهای سختی را داشت اما در دو بازی گذشته و با حضور این مدافع جوان، استقلال باز هم نظم دفاعی خود را به دست آورد. حسینی در دیدار با ذوب آهن آنگونه که شفر خواسته بود هیچ خطایی در زمین و اطراف محوطه جریمه استقلال مرتکب نشد و 3 تکل مناسب و 5 پاک سازی در کارنامه خود دارد.
 
مجید حسینی استقلال
جدایی حسینی از استقلال صحت دارد؟
 
حسینی در این دیدار در مجموع یازده دوئلی که در آن شرکت کرد، موفق به پیروزی در 10 دوئل شد و تنها در یک دوئل هوایی شکست خورد. عملکرد خوب حسینی در دفاع و حضور مطمئن این بازیکن کمک شایانی به آبی پوشان کرد اما در نهایت خط دفاعی استقلال تسلیم یک اشتباه فردی شد. حسینی در دیدار برگشت مهره ای کلیدی در دفاع برای آبی ها تهرانی خواهد بود و عملکرد بدون اشتباه او می تواند گام بلندی برای صعود استقلال از مرحله حذفی باشد.

حسینی استقلال ، جدایی حسینی از استقلال قطعی نیست

واکنش حسینی به خداحافظی از استقلال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبروان / ورزش سه/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف