نمناک ورزشفوتبال حمایت حسین بادامکی از بیماران سندروم دان
حسین بادامکی ، حسین بادامکی فوتبال
حسین بادامکی برای حمایت از کودکان سندروم دان قرار است با پیراهن شماره 47 به میدان برود و امیدوار است این پیراهن برایش خوش یمن باشد.

حسین بادامکی با شماره 47 به میدان می رود

حسین بادامکی در گفت وگویی در مورد اینکه برای فصل جدید و به خاطر حمایت از بیماران سندروم دان قرار است با شماره 47 به زمین برود، اظهار داشت:یکی از دوستان پیشنهاد چنین کاری به من داد و من هم دیدم این کوچکترین کاری است که برای این بیماران می توانم انجام بدهم. البته اصلا کار مهمی برای این عزیزان انجام ندادم و فقط خواستم کمک کرده باشم. امیدوارم شماره 47 بیشتر از شماره های دیگر برای من خوش یمن باشد.

وی در خصوص شرایط سیاه جامگان پیش از برگزاری اولین دیدار فصل جدید با ذوب آهن عنوان کرد:می دانیم که بازی سختی با ذوب آهن داریم، آنها تیم خوبی هستند که یک مربی کاربلد به نام قلعه نویی دارند. به هرحال ما با حضور تماشاگران مان می توانیم برنده این بازی باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال سیاه جامگان درباره مقایسه تیمش با دیگر تیم مشهدی یعنی پدیده هم گفت:پدیده تیم خوبی بسته است اما ما نسبت به این تیم جوان تر و کمی هم کمتر تجربه تر هستیم. ما تلاش می کنیم نتایج خوبی بگیریم هرچند فکر می کنم امسال لیگ نزدیکی داشته باشیم. ما کاری به پدیده نداریم و فقط می خواهیم خودمان نتیجه بگیریم.

 

 حسین بادامکی

پرسپولیس مدعی قهرمانی است

 

بادامکی در مورد اینکه آیا امسال هم مانند 2 فصل پیش سیاه جامگان گزینه سقوط به لیگ یک است و دقیقه 90 لیگ برتری می ماند، عنوان کرد:اصلا اینطور نیست و قرار نیست که مانند 2 فصل گذشته هفته آخر بقای ما در لیگ برتر مسجل شود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چه تیم هایی مدعی جدی قهرمانی لیگ هستند، اظهار داشت:پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است و بعد از آن هم سپاهان، ذوب آهن و استقلال تیم های خوبی هستند.

حمایت حسین بادامکی از بیماران سندروم دان

حمایت حسین بادامکی از بیماران سندروم دان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف