نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حسین محب اهری برای سه ماه در بیمارستان بستری شد
حسین محب اهری ، بستری شدن حسین محب اهری
حسین محب اهری بازیگر سریال معمای شاه امروز بعد از مراجعه به بیمارستان برای بررسی وضعیت بیماری اش ،به مدت سه ماه در بیمارستان بستری شد.
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1396

بستری شدن حسین محب اهری در بیمارستان

حسین محب اهری بازیگر سریال دردسرهای عظیم و معمای شاه از مدتها پیش درگیر بیماری سرطان است و این روزها برای انجام آزمایشات دوباره روانه بیمارستان شد.

حسین محب اهری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت درمان بیماری اش گفت:امروز برای ادامه درمان بیماری ام به بیمارستان مراجعه کردم تا تحت درمان باشم.

حسین محب اهری دوباره در بیمارستان بستری شد

وی ادامه داد:به احتمال زیاد امروز پس از انجام مراحل آزمایش هایم تا 3 ماه در بیمارستان بستری شوم و برای آزمایشهای مختلف به بیمارستان های مختلف منتقل و سپس به بیمارستان اولم باز می گردم.

"محب اهری" افزود:حال این روزهایم خوب است اما مشکلی که تمام ذهنم را بر هم ریخته و زندگی ام را تحت تاثیر قرار داده هزینه های درمانم است.

این هنرمند پیشکسوت بیان کرد:من هر چند ماه یک بار یک کار می کنم و سپس باید فورا برای درمانم به بیمارستان مراجعه کنم و در این صورت هیچ پولی برایم نمی ماند که بخواهم آن را پس انداز کنم.

حسین محب اهری

حسین محب اهری در بیمارستان بستری شد

وی ادامه داد:در حال حاضر مشکل اقتصادی زیادی دارم و نمی دانم هزینه 3 ماه درمانم را چگونه تهیه کنم و از طرفی هیچ ارگانی نیست که من را حمایت کند، و در حال حاضر نمی توانم کاری کنم جز توکل بر خدا.

"محب اهری" در خصوص برنامه کاری اش خاطرنشان کرد:در حال حاضر نمایش خسیس را به پایان رساندم و تا پایان دوران درمانم در هیچ کاری نمی توانم بازی کنم.

حسین محب اهری برای سه ماه در بیمارستان بستری شد

حسین محب اهری برای سه ماه در بیمارستان بستری شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف