نمناک فرهنگ و هنرچهره ها هزینه های درمان حسین محب اهری تامین شد!
حسین محب اهری ، حسین محب اهری بازیگر
حسین محب اهری بازیگر سریال دردسرهای عظیم از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه های درمانش قدردانی کرد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396

قدردانی حسین محب اهری از تامین هزینه های درمانش

حسین محب اهری بازیگر پیشکسوتی که مدتهاست درگیر بیماری سرطان است از مدتی پیش برای تامین هزینه های درمانش با مشکل مواجه شده بود اما خوشبختانه هزینه های درمان بازیگر سریال دردسرهای عظیم تامین شد.

حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون که مدت هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه های درمان قدردانی کرد.

این بازیگر پیشکسوت کشورمان با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر عدم حمایت مالی از وی و اجبار به دریافت نزول برای درمان خود ضمن تکذیب خبر عدم حمایت مسوولان تاکید کرد:پس از آنکه برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان به مشکل خوردم مصاحبه ای انجام دادم که امروز منتشر شده است. در حالی که پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان بنده را پرداخت کرد.

حسین محب اهری

تشکر حسین محب اهری از تامین هزینه های درمانش

وی از تجربه ناخوشایند خود در زمانی می گوید که در بیمارستان به او تاکید شده که آمپول مورد نیاز برای درمانش 14 میلیون تومان قیمت دارد و پولی برای پرداخت نداشته و ناچار به نزول شده بود. اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپول های مورد نیاز توانست مشکل را برطرف کند.

به اذعان حسین محب اهری، در هفته گذشته 3 آمپول به طور همزمان با هزینه 42 میلیون تومان به وی تزریق شده و چهارشنبه هفته آینده نیز می بایست سه آمپول دیگر نیز به همین مبلغ به وی تزریق گردد که صندوق اعتباری هنر قول مساعدت جهت همراهی و پرداخت این هزینه را اعلام کرده است.

وی در نهایت از حمایت صندوق اعتباری هنر در آن شرایط سخت تشکر کرد و تاکید کرد:من در شرایط بسیار بدی قرار گرفته بودم که این حمایت برایم خیلی ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک های مالی برای درمان انجام شده بود.

هزینه های درمان حسین محب اهری تامین شد!

هزینه های درمان حسین محب اهری تامین شد!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف