نمناک سرگرمیگوناگون حمله حشرات خطرناک به شهرهای برگزار کننده جام جهانی روسیه
حشرات جام جهانی 2018 ، حشرات مرگبار در جام جهانی 2018 روسیه
هجوم حشرات به شهرهای برگزار کننده جام جهانی 2018 در روسیه باعث شد تا مسئولین روسی با هواپیماهای مخصوص شروع به سم پاشی در اطراف استادیوم ها کنند.
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1397

جام جهانی 2018 با حضور حشرات

همان گونه که می دانید نیش حشرات بسیار دردناک هستند و جای نیش آنها به مدت طولانی می توانند باعث ایجاد درد های شدید و ناخوشایندی شوند و تمام انسان ها از حشرات و آسیب هایی که آنها ایجاد می کنند، بیزار هستند.

حمله حشرات به روسیه

حمله حشرات به جام جهانی 2018 روسیه

با این وجود، به علت برگزاری بازی های جام جهانی در روسیه و حضور مردمانی که طرفدار تیم ملی خود هستند فرصت خوبی برای این حشرات می باشد که بتوانند به خواسته خود دست یابند. طبق گفته مسئولان، حضور این حشرات تهدید کننده تنها به علت دمای هوای می باشد که دمای هوا بالای 20 درجه سانتی گراد و حتی در برخی دیگر از شهر های روسیه گاها بیشتر می باشد.

هجوم این حشرات برای مسئولین روسی باعث ایجاد دغدغه شد و به همین علت با هواپیماهایی مخصوص شروع به سم پاشی در اطراف استادیوم ها کردند.
سم پاشی در روسیه

سم پاشی در روسیه به علت هجوم حشرات

همچنین یکی از محققان به اسم لورن کولر به National Geographic این گونه گفت:"هجوم این حشرات تنها به این علت است که در قطب شمال حیوان آنچنانی برای تغذیه این حشرات وجود ندارند و آنها در لیست حیوانات باهوش قرار دارند که در نهایت طعمه را پیدا کردند و به این شهرها هجوم آوردند".
طبق گفته محققان این حشرات کاملا بی رحم هستند و به هیچ وجه از کار خود دست برنمی دارند. گفتنی است که مسئولان روسیه در تکاپوی حل این مشکل هستند تا به مهمانانشان آسیبی وارد نشود.

هجوم حشرات مرگبار به شهرهای جام جهانی 2018

حمله حشرات خطرناک به شهرهای برگزار کننده جام جهانی روسیه
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف