حشره عجیب
پزشک 49 ساله در حین پاکسازی گوش بیمار خود با حشره ای عجیب برخورد کرد.

 خارج کردن حشره عجیب سفید رنگ از گوش بیمار

گوش همانند دیگر اعضای بدن، یکی از مهم ترین اعضای بدن است که به ما توانایی شنیدن را می دهد و تمام این اعضاها در کنار یکدیگر منجر به تشکیل یک سیستم کامل به نام بدن می شوند و وظیفه ما نیز نگهداری و حفظ آنها می باشد و باید هر چند مدت یکبار نیز طی آزمایشاتی از صحت و سلامت اعضای بدن مطلع شویم.
اما به نظر شما به چه علت باید در حفظ و نگهداری از اعضا بدن باید مراقب باشیم؟! در وهله اول می توان به اطمینان خاطر نسبت به سلامت سیستم کلی بدن اشاره نمود و در وهله دوم می توان به جلوگیری از بیماری هایی که به طور ناخواسته وارد بدن ما می شوند، اشاره نمود تا آنها را قبل از گسترش و رشد کامل در بدن از بین ببریم.
برای مثال اخیرا مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که در آن یک فرد ناشناس 60 ساله، تنها به علت نیش پشه، نوعی انگل وارد چشم وی شده بود که به مرور زمان رشد و پرورش یافته بود و خوشبختانه پزشکان توانستند وی را از خطرات احتمالی همانند کور شدن نجات دهند.
اما روز گذشته چنین صحنه ای مجداد رخ داد که ویدیو آن توانست هزاران بار در صفحات مجازی پخش و منتشر شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
حیوان عجیب سفید رنگ

حیوان عجیب سفید رنگ در گوش بیمار ناشناس

روز گذشته پزشک 49 ساله کوالالامپوری، در طی ویدیویی عجیب، شروع به پاکسازی گوش بیماری که به گفته بیمار مدت هاست درد را در گوش احساس می کند، نمود. وی این گونه گفت:"بیمار قبل از پاکسازی دچار درد بسیار زیادی بود و پس از پاکسازی احساس خوبی داشت. مطمئنا من نیز این صحنه را برای اولین بار مشاهده کرده ام و امیدوارم دیگر چنین کاری را مجددا انجام ندهم".
همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، موجود سفید رنگ عجیبی که مدت ها در گوش بیمار ناشناس در حال سکونت بود، توانسته بود تمام مسیر گوش را در دستانش بگیرد که خوشبختانه پزشک جوان موفق به خارج کردن آن و ذرات آلوده ای که این موجود سفید رنگ دلیل آنها بود، شد.

ویدیو خارج کردن حیوان عجیب سفید رنگ از گوش بیمار ؛

خارج کردن حیوان عجیب سفید رنگ از گوش بیمار + فیلم

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی