نمناک اخبارورزشی پیشنهاد حضور بانوان در ورزشگاه ها اجرا می شود؟
حضور بانوان در ورزشگاه ها ، بانوان در ورزشگاه
نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس با مطرح کردن پیشنهاد حضور بانوان در ورزشگاه ها از عملی شدن آن سخن گفت.
تاریخ انتشار : 11 آبان 1396

پیشنهاد نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس برای حضور بانوان در ورزشگاه ها

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس با مطرح کردن پیشنهاد حضور آزمایشی بانوان در ورزشگاه ها گفت:اینگونه همه شاهد خواهند حضور بانوان مشکل ساز نخواهد شد.

علی اصغر یوسف نژاد که در محل غرفه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها حاضر شده بود، اظهار کرد:فکر می کنم تلفیق سازمان تربیت بدنی با سازمان ملی جوانان و تأسیس وزارتخانه ورزش و جوانان اقدام صحیحی نبود. در حال حاضر هیچ ساختاری برای این وزارتخانه تعریف نشده و غیرقانونی است.

وی در ادامه افزود:دستگاهی که خیلی خوب کار می کرد را برداشتیم و به جایش وزارتخانه ای را تشکیل دادیم که در امور جوانان تنها به وام ازدواج بسنده کرده است. سازمان ملی جوانان اقدام درستی بود که آقایان با آن مخالفات کردند.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد:مسعود سلطانی فر هنوز رزومه ای از خودشان نشان نداده است. کار خاصی در حوزه ورزش انجام نشده است. می بینیم که محرومیت هایی که در ورزش های حرفه ای و در رابطه در پرونده های حقوقی برایمان رقم می خورد، باعث سرافکندگی و آبروریزی شده است. رفتار وزارتخانه اصلاً حرفه ای نبوده و نخواهد بود؛ چون ساختارش مشخص است.

یوسف نژاد ادامه داد:ما شاهد خواهیم بود که در حقوق بین الملل بسیار ضعیف هستیم و هیچ گونه کرسی مدیریتی در سطح آسیا و جهان نداریم. ورزش هایی که پایگاهشان در ایران بوده ، هم اکنون در خیلی از کشورهای جهان پیشرفت کرده اند.

وی در ادامه در خصوص اقدامات صورت گرفته درباره ورود بانوان به ورزشگاه ها اظهار کرد:حقیقت امر این است که چنین موضوعی به صورت دقیق و صریح در نشست های مجلس مطرح نشده است.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در توضیح این مسئله گفت:فکر می کنم این اقدامی است که دولت می تواند بدون وضع قانون توسط مجلس انجام دهد و ممانعتی ندارد. بنابراین پیشنهاد اجازه ورود بانوان به ورزشگاه را در برخی ورزشگاه ها به صورت آزمایشی می دهم تا همگان شاهد باشند این موضوع تأثیرات مثبت در محیط های ورزشی خواهد داشت و هیچ گونه آرامشی را از دست نخواهد داد. بانوان می توانند با حضور خود نشان دهند که ورزشکاران نیز شعور بازی حرفه ای در برابر چشمان آنها را تمام و کمال دارند و هیچ گونه تخلفی صورت نمی گیرد.

پیشنهاد حضور بانوان در ورزشگاه ها اجرا می شود؟

پیشنهاد حضور بانوان در ورزشگاه ها اجرا می شود؟
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف