نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دلیل عدم حضور ترانه علیدوستی در فیلم کاناپه
ترانه علیدوستی ، کاناپه
مجری طرح فیلم سینمایی «کاناپه» گفت: هرگونه اخباری در خصوص حذف و اضافه بازیگران را که از سوی برخی رسانه ها منتشر شده است را تکذیب می کنم و دلیل حضور نداشتن ترانه علیدوستی بخاطر فیلم شهرزاد بوده است..
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395

 دلیل حضور نداشتن ترانه علیدوستی در کاناپه

دلیل حضور نداشتن ترانه علیدوستی در فیلم کاناپه چه بود؟
بازیگران فیلم کاناپه چه کسانی هستند؟
مجری طرح فیلم سینمایی «کاناپه» گفت:هرگونه اخباری در خصوص حذف و اضافه بازیگران را که از سوی برخی رسانه ها منتشر شده است را تکذیب می کنم. همه بازیگران کاناپه جلوی دوربین رفته اند و کار با قدرت پیش می رود.
 
کیانوش عیاری
کارگردان فیلم کاناپه

 شاهرخ دستورتبار مجری طرح فیلم سینمایی «کاناپه» با اشاره به ادامه روند مثبت فیلمبرداری این پروژه گفت:خوشبختانه فیلمبرداری 50 درصد از کار را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر فیلمبرداری داخل درمانگاهی واقع در منطقه جنت آباد ادامه دارد.

وی در خصوص اخبار منتشر شده از حضور یا عدم حضور برخی بازیگران در این فیلم افزود:هرگونه اخباری در خصوص حذف و اضافه بازیگران را که از سوی برخی رسانه ها منتشر شده است را تکذیب می کنم. همه بازیگران کاناپه جلوی دوربین رفته اند و کار با قدرت پیش می رود.

مجری طرح «کاناپه» در مورد حضور این فیلم در جشنواره فجر تصریح کرد:تمام تلاشمان بر رساندن فیلم به فجر امسال است.بسیاری از بخش ها توسط کیانوش عیاری راف کات خورده و به احتمال بسیار زیاد کار به فجر می رسد.

دستورتبار با ابراز گلایه از یکی از سایت ها ادامه داد:متاسفانه یکی از سایت ها برای تهیه گزارش و عکس به لوکیشن آمدند و شوخی آقای عیاری را، که خودشان هم تاکید داشتند شوخی است به صورت رسانه ای و اخباری جدی منتشر کردند. پس از آن کیانوش عیاری به شدت با حضور رسانه ها سر صحنه فیلمبرداری مخالفت می کند.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی

وی خاطرنشان کرد:در پشت صحنه فیلم آقای عیاری به شوخی گفتند که ترانه علیدوستی متن را دوست نداشته است و به همین خاطر در کار حضور پیدا نکرده است. بعد از آن به خبرنگار آن سایت هم اعلام کردند که شوخی کرده اند. زیرا دلیل اصلی عدم حضور ترانه علیدوستی نه به این خاطر، بلکه بابت تعهد به سریال شهرزاد و تاخیر در آغاز فیلمبرداری کاناپه و همزمانی آن با شهرزاد 2 بود.

ترانه علیدوستی ، دلیل عدم حضور ترانه علیدوستی درکاناپه

دلیل عدم حضور ترانه علیدوستی در فیلم کاناپه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از سینما خبر /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف