نمناک اخبارفرهنگ و هنر حضور مهران مدیری در شبکه یک سیما
محبوبه قاضی میرسعید کارگردان سین مثل سریال گفت: با روی آنتن رفتن سری جدید سین مثل سریال آثار مهران مدیری و رضا عطاران بیشتر بررسی می شود.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1392

'محبوبه قاضی میر سعید کارگردان سین مثل سریال با توجه به سری جدید این برنامه گفت:همه اطراف تیم سازنده برنامه سین مثل سریال حفظ جایگاه والا و نزدیک کردن و آشنایی بیشتر اهالی هنر و مخاطبان با این رسانه تصویری است.
قاضی میرسعید تصریح کرد:خواست و سلیقه مردم برای ما بسیار ارزشمند است و از این سو در سری جدید، سعی کردیم اشکالات کمتری را داشته باشیم .
این کارگردان با اشاره به پخش سری جدید سین مثل سریال اظهار داشت:در سری جدید سین مثل سریال که اوایل تیر ماه روی آنتن شبکه یک سیما می رود آثار کارگردانان مختلف تحلیل می شود.
وی ادامه داد:آثار برگزیده در نوروز 93 با دیگر کارها به رقابت گذاشته می شود تا برگزیده ها بتوانند درخشش بیشتری را به خود اختصاص دهند.
قاضی میر سعید ابراز داشت :به عبارتی در سری تابستانه سین مثل سریال مجموعه کارهای یک کارگردان در سیما به قضاوت و نمایش گذاشته می شود.
آشتی مهران مدیری و عطاران با تلویزیون این مجری در خصوص نمایش آثار بیشتری از دو کارگردان موفق سیما گفت:در سین مثل سریال تابستانه ، آثار بیشتری را از مهران مدیری و رضا عطاران به نمایش و قضاوت می گذاریم تا قهر نبودن آنان با رسانه بیشتر برای مخاطبان روشن شود.'

حضور مهران مدیری در شبکه یک سیما

حضور مهران مدیری در شبکه یک سیما
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از aftabnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف