نمناک اخبارجامعه دلیل حضور گسترده پلیس و “یگان ویژه” ناجا در سطح شهر تهران
یگان ویژه ، یگان ویژه در مترو
علت حضور گسترده پلیس و “یگان ویژه” ناجا در سطح شهر تهران از سوی سردار ساجدی نیا رئیس پلیس تهران بزرگ اعلام شد.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1394
بازدید : 11,311 نفر

علت حضور گسترده نیروهای یگان ویژه و نیروهای پلیس در تهران

سردار "حسین ساجدی نیا" با اشاره به آمادگی پلیس پایتخت برای مقابله و پیشگیری از هر گونه تهدید احتمالی، اظهار داشت:حضور پلیس در سطح شهر باعث افزایش احساس امنیت و ایجاد آرامش شهروندان می شود.

وی افزود:به جهت آمادگی بیشتر پلیس برای مقابله با هر گونه تهدید احتمالی، نیروهای پلیس در سطح شهر تهران در حال تمرین عملیاتی هستند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس در مقابله با تهدیدات احتمالی آمادگی کامل دارد، گفت:در این تمرین های عملیاتی از نیروهای یگان ویژه، یگان امداد، تیم های چک و خنثی سازی بمب، واحدهای 110 و نیروهای نامحسوس مرد و زن استفاده شده و قطعاً این اقدام باعث ایجاد آرامش و ارتقای احساس امنیت شهروندان خواهد شد.

این مقام ارشد پلیس پایتخت تصریح کرد:این اقدامات و تمرین های ضد تروریستی تا زمانی که لازم باشد، ادامه داشته و حضور یگان های عملیاتی پلیس در سطح شهر تهران صرفاً اقدامی پیشگیرانه برای برخورد با هرگونه تهدید است و قطعاً این تمرین مورد رضایت مردم شریف تهران نیز هست.

رئیس پلیس پایتخت، در پایان با اشاره به افزایش گشت ها در سطح محلات و معابر شهر تهران، خاطرنشان کرد:یگان های انتظامی و نیروهای پلیس پایتخت در حال حاضر به صورت موتوری و خودرویی در نقاط حساس شهر مستقر هستند؛ شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و یا با مراجعه به نزدیکترین واحد انتظامی، خبر و گزارش های خودر ا به پلیس منعکس کنند.

یگان ویژه ، علت حضور گسترده نیروهای پلیس و یگان ویژه در تهران

دلیل حضور گسترده پلیس و “یگان ویژه” ناجا در سطح شهر تهران
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 57
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 51 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف