نمناک اخباراقتصاد حداقل حقوق و افزایش حقوق بازنشستگان در سال 95
حقوق بازنشستگان ، حقوق بازنشستگان
محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری در خصوص برنامه های دولت برای بازنشسته ها حداقل میزان حقوق بازنشستگان در سال 1395 را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394

حداقل حقوق بازنشستگان برای سال 95

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری در خصوص برنامه های دولت برای بازنشسته ها گفت:همانطور که عرض کردم برای سال آینده یک اقدام کلی برای تمام شاغلین و بازنشستگان انجام شد و آن این است که 12 درصد به حقوق همه از سال 95 نسبت به دریافتی سال 94 اضافه خواهد شد.

 وی گفت:برای بازنشستگان که یک میلیون و 260 هزار بازنشسته کشوری و 400- 500 هزار بازنشسته لشکری هستند که حقوق بیش از یک میلیون نفر از بازنشستگان کشوری بین 750 هزار تومان تا یک و نیم میلیون تومان است؛ اقدامی که ما برای بازنشستگان انجام دادیم و جامعه هدف ما نیز این یک میلیون نفر است این بود که به طور متوسط حقوق آنها 20 درصد اضافه شده است.

آنهایی که 750 هزار تومان حقوق می گیرند 40 درصد به حقوقشان اضافه شده است و حداقل حقوق در سال آینده دیگر 750 هزار تومان نیست. بلکه یک میلیون تا یک میلیون و 50 هزار تومان خواهد بود.

وی ادامه داد:برای کاهش فاصله و نابرابری در راستای عدالت به نسبت کسانی که حقوقشان کمتر است در سال 95 صورت گرفته است و علاوه بر آن تمامی بازنشستگانی که از دولت به عنوان پاداش بازنشستگی مطالباتی دارند بالغ بر 4 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار در بودجه اختصاص داده ایم و تمام کسانی که پاداش بازنشستگی طلب دارند را پرداخت خواهیم کرد.

حداقل حقوق و افزایش حقوق بازنشستگان در سال 95

حداقل حقوق و افزایش حقوق بازنشستگان در سال 95
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 375
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 292 83
نظر کاربران
خدیجه طاهری

خدیجه طاهری

من ماهانه 450 هزار تومان حقوق میگیرم خیلی به سختی زندگی میکنم مستاج هم هستم و قسط هم دارم تو رو خدا بگین با این مبلغ میشه زندگی کرد؟

پاسخ دادن 4 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف