نمناک اخبارجامعه در سال 96 حقوق بازنشستگان پلکانی افزایش می یابد
حقوق بازنشستگان ، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی
در صندوق کشوری امسال حقوق بازنشستگان به صورت پلکانی افزایش می یابد و هزار میلیارد تومان تامین اعتبار پیش بینی شده است.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395

افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان

علی ربیعی در حاشیه جشنواره نیکوکارآفرین در جمع خبرنگاران درباره عیدی و پاداش بازنشستگان تامین اجتماعی گفت:برای عیدی و حقوق تامین اجتماعی هیچگونه مشکلی نداریم و حقوق و پاداش آنها براساس تاریخ تعیین شده پرداخت خواهد شد.

وی در بخشنامه جدید وزارت کار برای بانوانی که حضانت کودکان بی سرپرست را قبول می کنند، گفت:بخشنامه ای امضا شد تا زنانی که فرزندی را از سازمان بهزیستی قبول می کنند مشغول مرخصی زنان باردار شوند و این نوع مرخصی به آنها نیز تعلق گیرد.

 

حقوق بازنشستگان

افزایش حقوق بازنشستگان به صورت پلکانی

 

ربیعی افزود:درست است که فرزند مورد سرپرستی قرار گرفته شده نوزاد نیست، اما این مرخصی برای آمیختگی بیشتر مادر با کوک در نظر گرفته شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره قانون کشوری برای بازنشستگان اظهار کرد:در صندوق کشوری امسال حقوق بازنشستگان را به صورت پلکانی افزایش می دهیم و هزار میلیارد تومان تامین اعتبار پیش بینی شده است.

 

حقوق بازنشستگان

افزایش حقوق بازنشستگان به صورت پلکانی

 وی در زمینه برنامه های لازم برای کودکان از تحصیل بازمانده نیز گفت:این کودکان به طور کامل شناسایی شده اند و بخشی از آنها به دلیل معلولیت، مشکلات فرهنگی و حتی فقر از تحصیل به دور مانده اند. فعالیت لازم برای بازگشت آنها به مدارس مورد توجه قرار گرفته است. 

در سال 96 حقوق بازنشستگان پلکانی افزایش می یابد

در سال 96 حقوق بازنشستگان پلکانی افزایش می یابد
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 42
برگرفته از اقتصاد آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 25 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف