نمناک اخبارسیاست مبلغ حق ماموریت مدافعان حرم چقدر است؟
مدافعان حرم ، مدافع حرم
فرمانده تیپ ادوات (نینوا) لشکر 10 سید الشهدا علیه السلام مبلغ دریافتی ماهیانه حق ماموریت مدافعان حرم را اعلام کردند.
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395

حق ماموریت ماهیانه مدافعان حرم

سردار حاج محمد فلکی، فرمانده تیپ ادوات (نینوا) لشکر 10 سید الشهدا علیه السلام در زمینه دیدبان های لشکر 10 و وضعیت فعالیت های فرهنگی رزمندگان این تیپ صحبت کردند.

وی که مدتی به عنوان فرمانده یکی از واحدهای رزمی در سوریه حاضر شده بود، درباره رشادت های رزمندگان افغانستانی نیز خاطراتی را تعریف کرد.

والله مدافعان حرم ماهیانه و حداکثر 100 دلار حق ماموریت می گیرند

سردار فلکی در پاسخ به سوالی پیرامون جوسازی دشمنان درباره حق ماموریت های بالا برای مدافعان حرم ایرانی گفت:این قسم، حرمت زیادی دارد اما والله که به مدافعان حرم، ماهیانه و حداکثر 100 دلار (350000 تومان) هدیه داده می شود که واقعا مبلغ ناچیزی است. من به عنوان کسی که سابقه حضور در میان رزمندگان در سوریه را داشته ام، اعلام می کنم که آنقدر انگیزه جهاد و شهادت در آن ها بالاست که اصولا آدم خجالت می کشد در رابطه با حق ماموریت آن ها صحبت کند.

وی ادامه داد:حال و هوای مدافعان حرم مانند رزمندگان دوران جنگ است و دیدن نماز شب آن ها، خاطرات من را از مناطق عملیاتی خودمان در زمان جنگ تحمیلی زنده می کرد.

مدافعان حرم ، حقوق باورنکردنی مدافعان حرم

مبلغ حق ماموریت مدافعان حرم چقدر است؟
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 72
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 55 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف