نمناک اخباراقتصاد حق بیمه انواع خودرو در سال 93 چقدر است؟ + جدول
بیمه ، بیمه شخص ثالث
با افزایش 31.6 درصدی دیه در سال 1393، بیمه مرکزی نیز نرخ بیمه نامه انواع خودروها را افزایش داد. در ادامه نرخ بیمه نامه انواع خودرو را مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1393

بیمه مرکزی اعلام کرد:در پی افزایش 31.6 درصدی دیه سال 1393 از سوی قوه قضاییه، بیمه مرکزی ج.ا.ا بر اساس قوانین و مقررات مربوط، حق بیمه شخص ثالث خودروها را با حداکثر 24 درصد افزایش نسبت به سال قبل تعیین و ابلاغ کرد.


بیمه نامه خودروها در سال 1393
برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر لطفا روی آن کلیک کنید
 
شایان ذکر است این نرخ بیمه نامه برای سال 1393 می باشد. حداکثر حق بیمه سالیانه بیمه اجباری شخص ثالث انواع وسایل نقلیه (با اعمال 5 درصد تخفیف موضوع بند «هــ» تبصره 15 قانون بودجه سال 1393 و تخفیف داوطلبانه صنعت بیمه) برای تعهدات بدنی(دیه) 200 میلیون تومان و تعهدات مالی 5 میلیون تومان می باشد.
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از هموطنان خواست به دلیل نزدیک شدن به ماه رجب در اردیبهشت ماه سال جاری دارندگان وسایط نقلیه هر چه سریعتر نسبت به دریافت الحاقیه بیمه نامه خودرو به شعب بیمه مراجعه کنند.

بیمه ماشین ، جدول حق بیمه انواع خودرو

حق بیمه انواع خودرو در سال 93 چقدر است؟ + جدول
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 37
برگرفته از افکارنیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 31 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف