حلقه ازدواج بازیگران زن ایرانی + تصاویر

تاریخ انتشار : 26 خرداد 1393کد مطلب : 7258زمان مطالعه : 2 دقیقه
حلقه پهن خانم نیوشا ضیغمی پر از نگین است. در ادامه حلقه های ازدواج بازیگرانی چون ریما رامین فر، نیلوفر خوش خلق، ویشکا آسایش و همسر شهاب حسینی را مشاهده می کنید.

به همین بهانه ها به سراغ بازیگران مشهور رفتیم تا ببینیم آنها در انتخاب حلقه ازدواج خود چه ریزه کاری هایی را در نظر گرفته اند.


 یک حلقه کاملا اشرافی

نیوشا ضیغمی و همسرش

حلقه پهن خانم نیوشا ضیغمی پر از نگین است و درخشندگی آن بیش از هر چیز روی دست های او جلب توجه می کند؛ حلقه ای سفید که روی آن کمی حالت حصیری دارد و گوشه های برجسته آن نیز ترکیب آن را کامل می کند. حلقه ای که همه آن را می پسندند.


گلبرگ هایی به دور انگشت  

امین حیایی و همسرش

حلقه ازدواج خانم نیلوفر خوش خلق به گونه ای است که انگار گلبرگ های ریز طلای سفید دور تا دور انگشت او را احاطه کرده است؛ گلبرگ هایی که درون هر کدام نگینی وجود دارد تا درخشندگی خاصی به آن بدهند. از طرفداران طلای زرد است

ریما راکین فر و همسر و پسرش

گویا خانم ریما رامین فر از آن دسته کسانی هستند که به طلای زرد بیش از سفید علاقه دارند؛ حلقه ازدواج ایشان حالتی گرد و کروی دارد و شکاف میان آن، حلقه را از سادگی درآورده است.


حلقه ای پهن و چند وجهی

ویشکا آسایش و همسر و فرزندش

حلقه خانم ویشکا آسایش هم تقریبا ساده، پهن و بدون نگین است؛ البته پرداخت هایی روی آن انجام شده که زیبایی آن را دو چندان می کند، مثلا 3 برآمدگی نواری روی آن وجود دارد که انگار حلقه را به 2 بخش تقسیم کرده اند.


 سراغ نگین دار نرفته اند

شهاب حسینی و همسرش

حلقه ازدواج خانم پریچهر حسینی چندان پر تجمل نیست؛ حلقه ای پهن از طلای سفید که با پرداخت طرح نگین را روی آن درآورده اند؛ حلقه ای سنگین که کاملا مناسب یک خانم با شخصیت است.


بی آلایش و به دور از هرگونه تظاهر

لیلا حاتمی و همسر و فرزندانش


حلقه خانم لیلا حاتمی یک رینگ ساده زرد است، آنقدر ساده و باریک که شاید باید برای دیدن آن کمی بیشتر به انگشتان او نگاه کرد؛ همین حلقه ساده می تواند نوع شخصیتش را به خوبی نشان دهد؛ بی آلایش و به دور از هرگونه تظاهر.


نقوش سنتی با تزئینات مروارید

لاله اسکندری

اگر تا به حال کمی کارهای جنبی خانم لاله اسکندری را دنبال کرده باشید، احتمالا می دانید به هنر دست وظریف کاری های آن اهمیت زیادی می دهد؛ حلقه ای که وی به دست دارد به دور از این ذهنیت نیست؛ حلقه ای با نقوش سنتی که 2 یا 3 مروارید کوچک، زینت بخش آن شده است

حلقه ازدواج بازیگران زن ایرانی + تصاویر

حلقه ازدواج بازیگران زن ایرانی + تصاویر : امتیاز : 4 تعداد رای : 1066
این مطلب مفید بود ؟862204
نظرات
وبگردی