نمناک سرگرمیگوناگون پیدا شدن حلقه ازدواج یک زن در صحرا!
حلقه ، حلقه ازدواج
حلقه ای که در صحرا گم شده بود به شکل عجیبی پیدا شد!این حلقه ازدواج که 1700 کیلومتر از خانه آن ها دور شده بود، از طریق فیس بوک به او بازگردانده شد.
بازدید : 1,663 نفر

حلقه ای که در صحرا گم شده بود به صاحبش بازگردانده شد!

پیدا شدن گمشده برای هر کسی مسرت بخش است مخصوصا اگر گمشده جزئی از با ارزش ترین های زندگی آن فرد باشد،حلقه ازدواج زنی که 1700 کیلومتر از خانه آن ها دور شده بود، از طریق فیس بوک به او بازگردانده شد.

اگر حلقه یک زن در بزرگترین صحرای ماسه ای جهان گم شود، فقط یک معجزه می تواند دوباره این دو نفر را به هم برساند اما این معجزه به کمک فیس بوک برای زنی که به همراه همسرش 1700 کیلومتر از خانه دور شده بود، اتفاق افتاد.

الیزابت دوکرتی که به همراه همسرش به صحرای ماسه ای سیمپسون استرالیا در ماه ژوئن برای تعطیلات رفته بودند، اما متوجه شد که حلقه ازدوا گران قیمت خود را در این صحرا گم کرده است.

فردی که این انگشتر را پیدا کرده بود و آن را در فیس بوک خود به اشتراک گذاشته بود و این پست بیش از 5 هزار و 600 بار به اشتراک گذاشته شد تا این که صاحب اصلی این انگشتر آن را دید و قرار است تا چند روز دیگر به انگشتر خود برسد.

پیدا شدن حلقه ازدواج یک زن در صحرا!

پیدا شدن حلقه ازدواج یک زن در صحرا!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف