حلقه در نمدی
ساخت حلقه در نمدی که کار نسبتا آسانی است، این حلقه نمدی میتواند با طرح های زیبا و متنوع به تزیین درب های اتاق خواب های شما کمک کند.

ساخت حلقه در نمدی زیبا برای اتاق خواب های منزل

در این مطلب قصد داریم  به ارائه نحوه ساخت حلقه در با نمد بپردازیم که یکی از آموزش های راحت و آسان است و می تواند برای شما عزیزان نیز مفید باشد. در ادامه این مطلب از مجله هنر در خانه همراه ما باشید و از این آموزش جالب و جذاب دیدن نمایید.

ما خانمهای ایرانی علاقه بسیار زیادی به تزیین و دکوراسیون خانه داریم. به ویژه اگر بتوانیم خودمان نیز دست به کار شده و لوازم و وسایلی زیبا برای دکوراسیون خانه‎هایمان خلق کنیم، احساس لذت مضاعفی را تجربه خواهیم کرد. برای تزیین جای جای خانه‎مان، می‎توانیم خودمان دست به کار شویم و با استفاده از ساده ترین وسایل و لوازم موجود در خانه، دکوری های زیبا و شیک بسازیم.

یکی از این دکوری های بسیار زیبا و شیک اما به غایت ساده، حلقه پشت دری است، که وقتی میهمانی به منزل ما می آید حتی هنوز داخل نشده و از پشت در هم می تواند انرژی مثبت و سلیقه ی زیبای اهل آن خانه و به ویژه بانوی خانه را ببیند و لمس کند.

آموزش مرحله ایی ساخت حلقه در نمدی با روشی ساده :

حلقه های در دارای تنوع بالایی می باشند و می توان آنها را با روش های گوناگون ساخت. یکی از این روش ها ساخت حلقه در نمدی است که با برش های باریک نمد تهیه می شود و می تواند در تزیین اتاق پذیرایی، اتاق خواب و… به کار رود. البته با کمی خلاقیت و استفاده از رنگ های فانتزی و شاد می توانید از این حلقه ها در تزیین درب اتاق نوزاد نیز استفاده نمایید. برای ساخت این مدل حلقه در نیاز به یک حلقه فلزی یا چوبی ساده و مقداری پارچه نمدی در رنگ دلخواه دارید.

حلقه نمدی

تزیین درب اتاق با نمدی

برای شروع نمدها را به صورت نوارهای باریک یک سانتی متری مطابق تصویر زیر برش بزنید.

حلقه

حال باید نوارهای نمدی را به حلقه بپیچیم. بدین منظور می توانید از گره های ساده استفاده کنید و یا مطابق تصاویر زیر آنها را روی حلقه فیکس نمایید.

حلقه در نمدی

آموزش حلقه در نمدی با روش ساده

آموزش حلقه نمدی

آموزش مرحله به مرحله حلقه در نمدی

نمدی

آموزش حلقه نمدی با روش ساده برای تزیین درب اتاق

ساخت حلقه تزیینی با نمدحلقه تزیینی برای درب اتاق خواب ها مراحل ساخت حلقه تزیینی

تمام سطح حلقه را با پارچه های نمدی برش خورده پر کنید. البته به سلیقه خود می توانید از دو یا چند رنگ نمد استفاده نمایید که ما در اینجا تنها از یک رنگ نمد استفاده کرده ایم.

حلقه در نمدی

آموزش حلقه در نمدی برای تزیین درب اتاق

حلقه در نمدی

ساخت حلقه تزیینی برای اتاق خواب ساخت حلقه در نمدی

برای زیبایی بیشتری حلقه تزیینی درب اتاق خواب، سطح آن را با توپک های رنگی و پاپیون های زیبا تزیین کنید و نهایت استفاده را از آن در تزیینات منزل ببرید.

 نمدی

ساخت حلقه در نمدی برای درب اتاق

حلقه در نمدی 

مدل حلقه در نمدی جدید ساخت حلقه در نمدی

حال که با یکی از روش های جالب و دیدنی برای ساخت حلقه در نمدی آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم بر روی تزیین منزل کلیک نمایید و از این طریق با بهترین و جذاب ترین آموزش ها در زمینه های مختلف برای تزیینات منزل آشنا شوید.

آموزش حلقه نمدی برای اتاق خواب کودک

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
برگرفته از هنر در خانه/هنری/ح.ب
وبگردی