نمناک دنیای مددکوراسیون منزل حل مشکل کمبود جا در خانه های کوچک + تصاویر
کمبود جا در منزل ، رفع کمبود جا در منزل
کمبود جا و نداشتن فضای کافی برای چیدمان دلیلی برای نداشتن دکوراسیون شیک و زیبا نخواهد بود چرا که در طراحی دکوراسیون داخلی همیشه ایده های کاربردی برای رفع این مشکلات وجود دارد.

راهکارهای مناسب برای چیدمان خانه با کمبود جا

 طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی منزل بخشی است که خانم ها علاقه خاصی به آن دارند و تلاش می کنند تا در کمترین جا بهترین هنرنمایی را انجام دهند اما گاهی کمبود جا را سدی مقابل خود تصور می کنند ولی در دنیای دکوراسیون مدرن برای هر مشکل راه حلی پیشنهاد شده است.

کمبود جا در خانه های کوچک امروزی را با این ترفندها حل کنید

اگر شما هم در یک آپارتمان کوچک اجاره ای زندگی می کنید و فضای مناسب برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم و وسایل تان را ندارید، بهتر است با این مطلب از ما همراه باشید. 

دکوراسیون خانه های کوچک :میزهای کوچک راه حل کمبود جا

میزهای کوچک بهترین و کاربردی ترین عنصر برای دکوراسیون خانه های اجاره ای می باشد. با کمک این میزها به سادگی می توانید به لوازم و وسایل خود نظم و ترتیب ببخشید. حتی می توانید برای این منظور از میزهای کوچک و تاشو کمک بگیرید و در مواقع نیاز آن ها را برپا کنید و به لوازم و وسایل خود نظم ببخشید.

 

کمبود جا در منزل

میزهای کوچک راه حل کمبود جا در منزل 

 رفع کمبود جا با میزهای صندوقه ای جلو مبلی

از میزهای صندوقه ای به عنوان میز جلو مبلیتان استفاده نمایید، این میزها بهترین گزینه برای جای دادن و ذخیره سازی مجلات، روزنامه ها و یا ظروف پذیرایی می باشد. 

کمبود جا در منزل

برای رفع کمبود جا در منزل از میزهای صندوقه ای به عنوان میز جلو مبلیتان استفاده نمایید 

دکوراسیون خانه های کوچک :سبدهای حصیری مشکل گشاهای کمبود جا

سبدهای حصیری بهترین گزینه برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم اتاق خواب شماست. این سبدهای کوچک بهترین گزینه برای طبقه بندی داخل کمد دیواری ها می باشد و گزینه ی مقرون به صرفه ای برای نظم دهی به لوازم شما محسوب می شود. 

کمبود جا در منزل

سبدهای حصیری بهترین گزینه برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم اتاق خواب شماست

 دکوراسیون خانه های کوچک :با کشو تختخواب بخشی از کمبود جا حل می شود

تخت های کشو دار بهترین گزینه برای دکوراسیون خانه های اجاره ای کوچک محسوب می شود. این تخت ها فضای بسیار مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی البسه و یا سایر لوازم مثل لوازم تحریر بچه ها کتاب ها و... برایتان به وجود می آورد.

 

کمبود جا در منزل

تخت های کشو دار بهترین گزینه برای دکوراسیون خانه های اجاره ای کوچک محسوب می شود 

دکوراسیون خانه های کوچک :میزهای پاتختی برای کمبود جا در اتاق خواب

میزهای پاتختی یکی از مهمترین لوازم هر اتاق خوابی محسوب می شود که می تواند به لوازم و وسایل شما نظم و ترتیب ببخشد پس به دلیل کوچک بودن خانه های اجاره ای خود این عنصر مهم و کاربرد را از دکوراسیون خانه ی اجاره ای خود حذف نکنید. 

کمبود جا در منزل

میزهای پاتختی یکی از مهمترین لوازم هر اتاق خوابی محسوب می شود 

دکوراسیون خانه های کوچک :میز کنسول ها 

میز کنسول ها نیز عنصر کاربردی بسیار مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی دکوراسیون خانه اجاره ای شما محسوب می شود می توانید آن را تبدیل به یک قفسه یا جا کتابی در اتاق نشیمن تان کنید و حتی از آن برای جداسازی دو فضای نشیمن و غذا خوریتان استفاده نمایید. 

کمبود جا در منزل

میز کنسول عنصر کاربردی برای نظم دهی دکوراسیون خانه های کوچک شما محسوب می شود 

دکوراسیون خانه های کوچک :کمد و دراور مهم های چیدمان با کمبود جا

هیچ کس از تاثیر کمد و دراور در دکوراسیون خانه های کوچک اجاره ای غافل نیست.این کمد و دراورها را می توانید در تمام بخش های دکوراسیون داخلی تان قرار دهید و به لوازم و وسایل مختلف خود را با کمک آن ها نظم ببخشید. 

کمبود جا در منزل

کمد و دراورها را می توانید در تمام بخش های دکوراسیون داخلی تان قرار دهید 

دکوراسیون خانه های کوچک :میزهای کوچک اتاق کودک برای رفع مشکل کمبود جا

در طراحی دکوراسیون خانه های اجاره ای همه ی اعضا و لوازم و وسایلشان را در نظر بگیرید به طور مثال فضایی را برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و اسباب بازی های بچه ها در نظر بگیرید با ابن کار به سادگی می توانید به لوازم کودکان خود نظم ببخشید و ظاهر مرتب تری به دکوراسیون خود ببخشید. 

کمبود جا در منزل

میزهای کوچک برای نظم دهی لوازم و اسباب بازی های بچه ها در نظر بگیرید 

حل مشکل کمبود جا در خانه های کوچک + تصاویر

حل مشکل کمبود جا در خانه های کوچک + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از چیدانه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف