حل معما

کی می تونه این معما رو حل کنه ؟ + تصاویر

کد مطلب : 31206تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
خیلی از کاربران اینترنتی که فکر می کردند در حل معما و یافتن یک شکل داخل شکل دیگر هوش بالایی دارند وارد مطلب شدند اما حل معما آنها را به چالش کشید تا دیوانه کننده بخوانندش.

حل معمای دیوانه کننده دیوار آجری

تصویر یک دیوار آجری را می بینید که از شما خواسته شده تا شیی را داخل آن پیدا کنید ولی حل معمای این دیوار برای هزاران کاربر فضای مجازی دیوانه کننده شد.

در ابتدا این عکس توسط یکی از کاربران فیس بوک در فضای مجازی منتشر کرد تا به عقیده ی کاربران اینترنت معمای دیوانه کننده ای را بسازد.معمای دیوار اجری که کاربران اینترنتی را دیوانه کرد عنوانی بود که بعد از ناموفق بودن 44 هزار کاربر فضای مجازی در پاسخ به آن به نوعی شهرت یافت.

حل معما

اولین تصویر منتشر شده از ماجرای حل معما دیوانه کننده دیوار آجری

" آرون بوین " فردی که این عکس و معمای تقریبا سخت را منتشر کرده است در این رابطه نوشت :تشخیص پاسخ این معما تنها 5 دقیقه زمان می برد اما توجه زیاد چشمان برای یافتن یک شی عجیب علت اصلی تسلیم کاربرانی بود که برای حل آن تلاش می کردند. حالا شما هم برای یافتن پاسخ معما به تصاویر نگاه کنید ولی قبل از رسیدن به تصویر پاسخ معما تلاش کنید تا بدانید که شما چند دقیقه برای حل ان زمان صرف کرده اید . البته اگر موفق به پاسخ گویی شدید!

شما در این عکس چه چیزی می بینید؟

معمای دیوانه کننده دیوار آجری

عکس معمای دیوانه کننده دیوار آجری

کمی با دقت بیشتر نگاه کن ، متوجه چیزی نشدی؟

معمای دیوار اجری

پاسخ معما اینجاست:

.

.

.

.

.

.

معمای دیوار اجری

جواب معمای دیوار اجری

 

حل معما ، پاسخ معمای دیوار آجری دیوانه کننده با تصاویر

2.6317
این مطلب مفید بود ؟165152
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
نازی1397-07-20
معمای‌دیوارعالی‌بود‌‌
2019
وبگردی