نمناک سرگرمیگوناگون مردی که برای پسردار شدن 35 سال حمام نرفت
پسردار شدن ، مردی که 35 سال حمام نرفت
یک مرد هندی برای پسردار شدن همسرش 35 سال حمام و مسواک زدن را برای خود و 7 دخترش ممنوع کرد . او به دخترانش اجازه حمام رفتن نمی داد و به روشی دیگر آنها را برای تمیز شدن مجبور می ساخت.

7 دختری که برای پسردار شدن مادرشان حق حمام رفتن ندارند

عشق پسردار شدن مرد هندی را مجبور به تحمل 35 سال دوری از استحمام و مسواک زدن کرد . این مرد علاوه بر خودش دخترانش را هم مجبور به این کار کرده است .پدر این هفت دختر در مصاحبه ای با روزنامه هندوستان تایمز تصریح کرد:من به مدت 35 سال به دخترانم اجازه حمام رفتن و مسواک زدن را ندادم و گمان می کردم که با این روش خداوند به من فرزند پسری عطا می کند.
 
پسردار شدن

35 سال تحمل کثیفی برای پسردار شدن  مرد هندی

ماجرای مرد هندی که برای پسردار شدن زنش 35 سال اجازه حمام رفتن به دخترانش را نداد

وی در ادامه افزود:من از حمام آفتاب برای شست و شو استفاده می کردم و دختران را نیز مجبور می کردم که از این روش استفاده کنند؛ چراکه گمان میکنم آفتاب بهتر میتواند باعث پاکیزکی و پالایش جسم و روح شود. 
 
این مرد 63 ساله که در خارج از روستای واراناسی زندگی می کند، در ادامه خاطرنشان کرد:من هر روز صبح طی این 35 سال پس از برخاستن از خواب و گرفتن حمام آفتاب روبه روی الهه «شیوا» می نشستم و از او درخواست فرزند پسری می کردم.
 
این در حالیست که در گزارش روزنامه هندوستان تایمز آمده است که این مرد برای آن که درخواستش از خداوند برآورده شود، در تابستان لباس های زمستان را می پوشیده و در زیر آفتاب سوزان هندوستان می نشسته است. گفتنی است، همسایه های این مرد هندی رفتار وی را تنها به دلیل داشتن فرزند پسر اعلام کردند؛ چراکه براساس آمار های رسمی، اکثر هندی ها تمایل به داشتن فرزند پسر دارند. 

پسردار شدن , مرد حمام رفتن دخترانش را 35 سال ممنوع کرد

مردی که برای پسردار شدن 35 سال حمام نرفت
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 45
برگرفته از سیمرغ /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 25
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف