نمناک ورزشلیگ برتر حمایت هیات مدیره پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ
برانکو ایوانکوویچ ، ایوانکوویچ
عضو هیات مدیره پرسپولیس می گوید هیچ اختلافی بین کادر فنی و هیات مدیره وجود ندارد و برانکو ایوانکوویچ باقوت به کار خود در پرسپولیس ادامه می دهد.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1394
بازدید : 1,577 نفر

حمیدرضا گرشاسبی در مورد آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس و نتایج اخیر تیم فوتبال این باشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:هیچ اختلافی بین اعضای هیات مدیره و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس وجود ندارد و هیات مدیره این باشگاه همچنان به برانکو ایوانکوویچ اعتماد دارد و ایشان باقوت کار خود را ادامه می دهد. برانکو یک مربی بزرگ است و ازنظر فنی نمی توان به بازی تیم فوتبال پرسپولیس ایرادی گرفت.

او ادامه داد:متأسفانه داوری ها برای پرسپولیس مشکل ایجاد کرده اند و ما به داوری ها اعتراض داریم. نمی دانم چرا فدراسیون فوتبال در مورد این قضیه ورود نمی کند و به این شکل حق تیم ها خورده می شود. البته ما به این مسئله نیز کاری نداریم که چرا یک تیم باید چند هفته پشت سر هم میزبان باشد!
 
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بابیان این که این تیم با مشکلات مختلفی سروکار دارد، ادامه داد:درحالی که سایر باشگاه ها سروسامان گرفته بودند ما تازه در حال ساماندهی وضعیت پرسپولیس و مشخص کردن اسپانسر هستیم. سایر تیم ها اعتبارات خود را داشتند و اردوهای خود را به خوبی برگزار کردند و هیچ مشکلی در رفت و آمد نداشتند.
 
گرشاسبی در ادامه صحبت های خود با انتقاد دوباره از شرایط داوری برای تیم فوتبال پرسپولیس، خاطر نشان کرد:من علاوه بر عضو هیات مدیره پرسپولیس به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان تهران پیگیر وضعیت داوری ها برای پرسپولیس هستم.
 
عضو هیات مدیره پرسپولیس در ادامه اضافه کرد:مطمئن باشید که پرسپولیس آینده خوبی دارد. ما تیم جوانی را بسته ایم که ازنظر فنی ضعیف نیست و بازهم تأکید می کنم که هیچ اختلافی بین اعضای هیات مدیره و کادر فنی باشگاه وجود ندارد. برانکو ایوانکوویچ آینده روشنی را برای پرسپولیس ترسیم کرده است و باقوت به کار خود ادامه می دهد و ان شاءالله دربازی های آینده شاهد عملکرد بهتری از پرسپولیس خواهیم بود.
 
او در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس در حال حاضر رده آخر جدول رده بندی را در اختیار دارد و این یک اتفاق تلخ برای سرخپوشان است، اظهار کرد:الآن زمان مناسبی برای ارزیابی عملکرد یک تیم نیست و ما می توانیم با یک برد جایگاه خود را چندین پله ارتقا دهیم. تماشاگران نیز صبور باشند و منتظر عملکرد بهتری از تیم فوتبال پرسپولیس باشند. ما حمایت کامل خود را از سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه می دهیم و فعلاً هیچ برنامه ای در مورد سرمربی خود نداریم و نباید فراموش کنیم که در حال حاضر برای تغییرات بسیار زود است. همواره جابجایی های سرمربیان در فوتبال سبب ایجاد لطمه هایی شده است و شیرازه تیم ها را بر هم زده است.
 
عضو هیات مدیره پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت اسپانسر این باشگاه نیز، تصریح کرد:در حال حاضر برای اسپانسرینگ پرسپولیس چند گزینه وجود دارد که ما به سرپرست باشگاه از سوی هیات مدیره اختیار تام داده ایم تا در مورد اسپانسر به دنبال چند گزینه برود.
 
گرشاسبی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در مورد این که گفته شده سرپرست باشگاه پرسپولیس از محل صندوق اعتباری ورزشکاران و پیشکسوتان مبالغی را در این باشگاه هزینه کرده است نیز گفت:به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد و من این مورد را تکذیب می کنم.
 
او در ادامه در پاسخ به اصرار یکی از خبرنگاران که تأکید می کرد که این مطلب را سازمان بازرسی کل کشور تأیید کرده است؟ اظهار کرد:هرکسی که چنین چیزی را تأیید کرده است باید خودش پیگیر آن باشد، ولی اگر نتوانید این مورد را اثبات کنید می توانیم آن را پیگیری کنیم و باید منبع آن را به ما اعلام کنید.

حمایت هیات مدیره پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ

حمایت هیات مدیره پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف