نمناک سرگرمیگوناگون حمایت جالب کارگر جوان از سگ تنها + فیلم
حمایت از سگ ، حمایت از سگ بی سرپرست
کارگر 19 ساله که در فروشگاه در حین کارکردن بود سگی را در زیر باران دید و با انداختن یک ژاکت بر روی آن ، از سگ تنها حمایت کرد.

حمایت از سگ تنها توسط کارگر جوان

حیوانات همانند انسان ها دارای حقوق زندگی هستند و انسان ها نباید به به حقوق آنها دخل و تصرف نمایند که این روزها متاسفانه می توان این حرکت زشت و ناپسند را به شدت مشاهده نمود.

با این وجود انسان ها تنها به محل زندگی حیوانات دخل و تصرف ندارند و حتی گاها منجر به کشتن حیوانات می شوند که کار بسیار خشونت آمیز است و می تواند منجر به خشم عمومی طرفداران محیط زیست شود.لازم به ذکر است که خوشبختانه طرفداران محیط زیست این روزها در حال افزایش است تا بتوانند با عاملین این رفتار وحشیانه نهایت برخورد و پیش گیری را در پی گیرند.

برای مثال روز گذشته ویدیویی بسیار جالب و دیدنی از یک کارگر جوان در حین کمک کردن به سگ تمام صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ در بر گرفت و کاربران زیادی نسبت به کار حیوان دوستانه آن واکنش نشان دادند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حمایت از سگ توسط کارگر جوان

حمایت کارگر جوان از سگ تنها

روز گذشته ویدیویی بسیار جالب و از یک کارگر جوان در یک فروشگاه واقع در ایسلند تمام صفحات مجازی را در بر گرفت گرچه شاید ابتدا احساس کنیم که کار وی بسیار کوچک است اما این دقیقا بر خلاف تصور است و کار وی یکی از بزرگترین حمایت ها می باشد.

اسم کارگر جوان لوک کارلین است که تنها 19 سال سن دارد که روز گذشته در حین کار کردن،سگی تنها را در کنار فروشگاه هنگامی که در زیر باران قرار داشت را مشاهده می کند و در طی اقدامی حیوان دوستانه یک ژاکت را بر روی آن می اندازد تا سگ تنها در زیر باران سردش نشود که این ویدیو کار بسیار حیوان دوستانه وی در ادامه این مطلب قرار داده شده است.

کمک کردن به حیوانات کار بسیار خوب و انسان دوستانه ای است که می تواند نوعی انرژی مثبت را به انسان وارد سازد که شاید حتی تا سال های سال از شما جدا نشود.

جالب است بدانید که این ویدیو تنها در طی یک روز 2.7 میلیون بازدید داشته است و به سرعت توسط کاربران صفحات مجازی در حال انتشار است تا به انسان های دیگر نشان دهند که حتی با کوچک ترین کارها می توان به حیوانات کمک کرد و مهربانی تنها میان انسان ها نیست و می توان آنرا به حیوانات نیز به اشتراک گذاشت.

ویدیو حمایت جالب کارگر جوان از سگ تنها

حمایت از سگ تنها توسط یک کارگر جوان

حمایت جالب کارگر جوان از سگ تنها + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف