نمناک ورزشگوناگون دفاع علی دایی از حرف های جنجالی مسعود شجاعی
علی دایی ، مسعود شجاعی
علی دایی سرمربی تیم نفت تهران در اینستاگرام از حرف های مسعود شجاعی دفاع جانانه ای کرد و گفت حرف های او درد جامعه است.
تاریخ انتشار : 18 آذر 1395

واکنش علی دایی به حرف های مسعود شجاعی

مدتی است حاشیه های زیادی که برای دو بازیکن ایران، مسعود شجاعی، هافبک ملی پوش باشگاه پانیونیوس یونان و سیدمهدی رحمتی کاپیتان تیم استقلال پیش آمده خبر داغ رسانه ها شده است. پیرو این اتفاق علی دایی سرمربی تیم نفت تهران از این دو بازیکن با انتشار پیامی در اینستاگرامش حمایت کرد.

علی دایی

مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی

 

علی دایی در واکنش به اظهارت مسعود شجاعی در مورد فسادهای فوتبال در اینستاگرام خود نوشت:

مسعود شجاعی درد جامعه را گفته است. ما باید دردها را بگوییم. ما باید دردها را برطرف کنیم. نه اینکه کاری بکنیم که کسی حرف نزند و ساکتش کنیم. مگر می شود که حرف نزد. ما نباید صورت مسئله را پاک کنیم. برخی سرشان را در برف کرده اند و از جاهای دیگر خبر ندارند. من در تهران جاهایی را دیده ام که اصلا باورم نمی شود اینجا تهران باشد. چنین چیزهایی در جامعه ما هست.


- وظیفه ما این است که با هواداران مان عکس بگیریم. در کشور خارجی قانون دیگری وجود دارد و من نمی توانم به آن هوادار بگویم عکس نمی گیرم. مگر ویروسی هستیم؟ یا آن فرد ویروسی است که باید در برویم. من این چیزها را نمی فهمم. حتی اگر یکی خودش را به من بچسباند و من حواسم نباشد گناه من چیست؟ الان مردم دوست دارند که با فوتبالیست ها عکس بگیرند و آنها را در اینستاگرام و فضای مجازی منتشر می کنند. این مسائل چه ربطی به من فوتبالیست دارد؟ در کشورمان آنقدر مشکلات بزرگ داریم که به این مسائل فکر نکنیم.

علی دایی

حمایت علی دایی از مسعود شجاعی

بخش از حرف های مسعود شجاعی را بخوانید

«من اگر این حرف ها را نزنم به نسل جوان تر از خودم که بعد از من می آیند خیانت کرده ام. وقتی در مدرسه فوتبال به بچه 8 یا 9 ساله تجاوز می شود به چه کسی مربوط می شود؟ مدیر باشگاه باید پاسخگو باشد. تا الان مدیری را بابت این موضوع باز خواست کردند؟»

شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است:«به خود من زمانی که جوان بودم پیشنهاد دادند که شما مبلغی پول به ما بدهید تا تو را به تیم ملی ببریم. چه کسی این مسائل را رسیدگی می کند؟ مشکل اینجاست که سیستم ما فاسد است. یک یا دو نفر نیستند که این کارها را می کنند. وقتی بخواهند با این مسائل مقابله کنند نام خیلی ها برملا می شود و مشخص می شود که خیلی ها از اعضای اصلی سیستم پشت این قضیه هستند.»

 

دفاع علی دایی از حرف های جنجالی مسعود شجاعی

دفاع علی دایی از حرف های جنجالی مسعود شجاعی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از جام جم آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف