نمناک ورزشفوتبال فرشاد پیوس: مهدی طارمی باز هم میتواند آقای گل شود
مهدی طارمی ، فرشاد پیوس
فرشاد پیوس بعد از بازی پرسپولیس با پیکان درباره مهدی طارمی حرف های حمایت کننده ای زد و گفت طارمی میتواند دوباره آقای گل شود.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395

حمایت فرشاد پیوس از مهدی طارمی

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد موقعیت هایی که مهدی طارمی از دست داد، عنوان کرد:«طارمی مهاجم خوبی است که در پرسپولیس و تیم ملی خوب بازی می کند. او خوب هم گل می زند، ولی دقت و تمرکز داشتنن برای زدن ضربه آخر بسیار مهم است. طارمی هم باید در زدن ضربات آخر دقت بیشتری کند و بداند که هواداران پرسپولیس از او انتظار زیادی دارند.»

فرشاد پیوس که همیشه یکی از پشتیبان های مهدی طارمی بوده و این بازیکن در بیشتر کارهای فوتبالی اش با او مشورت می کند درباره افت این روزهای مهدی می گوید:«من خودم مهاجم بوده ام و گاهی اوقات از این اتفاق ها می افتد که توپ وارد دروازه نشود اما به نظرم طارمی کمی تمرکزش را از دست داده است.اگر نه او بازیکنی نیست که این طور فرصت ها را از دست بدهد.» پیوس این را گفت و ادامه داد:«اگر از من بپرسید می گویم که مهدی هنوز هم می تواند آقای گل شود. امیدوارم هواداران در مورد او کمی صبوری کنند تا او دوباره به روزهای اوجش برگردد.»

مهدی طارمی

فرشاد پیوس مهاجم پیشین پرسپولیس

آقای گل سابق پرسپولیس درباره عملکرد این تیم هم گفت:«عملکرد پرسپولیس در لیگ برتر امسال خوب بوده است اما در بازی با پیکان آنها نتوانستند این روند خودشان را ادامه بدهند.قهرمانی امسال کار سختی است.با این حال پرسپولیس پتانسیلش را دارد.ضمن اینکه آنها امسال در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارند و من فکر می کنم می توانند مدعی باشند.»

فرشاد پیوس: مهدی طارمی باز هم میتواند آقای گل شود

فرشاد پیوس: مهدی طارمی باز هم میتواند آقای گل شود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف