نمناک ورزشفوتبال پست دردسرساز حمایت محسن بنگر از طارمی و رضاییان
محسن بنگر ، مهدی طارمی
با نحوه جدایی طارمی و رضاییان از پرسپولیس هنوز برخی هواداران معترض هستند. محسن بنگر برای بهتر شدن اوضاع پیامی منتشر کرد که مثل اینکه کارساز نبود.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1395

پیام محسن بنگر نسبت به جدایی طارمی و رضاییان از پرسپولیس

محسن بنگر وقتی دید هواداران پرسپولیس هنوز از نحوه جدایی طارمی و رضاییان ناراخت و معترض هستند پیامی حمایت انگیز منتشر کرد که بدتر دردسر شد.

با گذشت چند هفته ای از جدایی عجیب مهدی طارمی و رامین رضاییان از پرسپولیس، همچنان این دو بازیکن مورد اعتراض هواداران پرسپولیس قرار دارند.

محسن بنگر

حمایت محسن بنگر از طارمی و رضاییان

جمعه شب این دو بازیکن با انتشار پست های جداگانه از نحوه جدایی خود عذرخواهی کردند تا کمی از واکنش ها نسبت به این موضوع کم شود که البته نشد.

حالا محسن بنگر،در پیامی برای هواداران پرسپولیس از آنها خواسته که به انتخاب این دو بازیکن احترام بگذارند.

البته بنگر برای اینکه مشکلات این دو بازیکن و حتی پورعلی گنجی گریبانگیرش نشود، تاکید کرده در صورت توهین به این دو بازیکن، بلافاصله فالورهایش را بلاک می کند!

جالب اینکه شدت توهین ها اینقدر زیاد بود که بنگر تنها بعد از چند دقیقه مجبور شد کلا این پست را پاک کند چون نمی توانست این همه آی دی را بلاک کند!

پست دردسرساز حمایت محسن بنگر از طارمی و رضاییان

پست دردسرساز حمایت محسن بنگر از طارمی و رضاییان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف